Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám tegnap óta az egyik...

A kutyám tegnap óta az egyik első lábára sántít, és nem tudom, hogy lenne jobb neki?

Figyelt kérdés

Voltunk állatorvosnál, szerinte, meghúzódhatott. Semmi de semmi külsérelmi nyom nem látszik, nincs olyan, hogy valamibe belelépett volna, nincs rajta seb, nincs bedagadva semmi része, tapintásra nem fáj neki,lépéskor nem nyüszög, stb.


Elméletileg kímélni kéne a lábát, de jön elém meg minden, igaz bicegve, de szerintem ez nem jó neki.


Hogy vegyem rá a kutyát, hogy kevesebbet mozogjon és kímélje a lábát?


Nem kaptunk semmi "gyógyszert", pedig én gondoltam krémeket, meg hasonló emberi dolgokat, de sakk-matt, mert egy szőrös lábat nem tudok bekenni, főleg, hogy a kuty talán lenyalná.


2016. dec. 12. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha meghúzódott, azzal csak annyit tehetsz, hogy vársz.

Nulla mozgást viszont ne várj el a kutyától, csak ne vidd nagy sétákra, ne futtasd, ne játszasd, és ha magától kezd el vadulni, állítsd le, ennyi.

2016. dec. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Már nagyon nagy a változás. Azt csináltam, hogy ahogy eddig is behívtam a kutyut, mert túl meleg van, mert túl meleg van indokkal.


Tehát napi szinten bent van. :)


És akkor az oldalán fekszik a szőnyegen.


Lehet, hogy csak én hiszem azt, hogy jobb neki, de tényleg és látványosan már jobban van.

2016. dec. 14. 20:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ezt pedig nehéz benézni :) Vagy kezd egyre jobban ráterhelni a lábára, vagy nem.
2016. dec. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!