Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam rá a kutyáma...

Hogyan szoktassam rá a kutyámat arra, hogy a kutyaházban aludjon?

Figyelt kérdés
Tudom hülye kérdés, de nem tudom kihez forduljak. Van három kutyusom, eléggé szörnyű körülmények közül lettek elhozva (egy kb disznóól méretű lyukba voltak bezárva), ezért mindegyik ódzkodik a zárt helyektől. Egyikük sem hajlandó bejönni a mi házunkba, így hát maradt nekik az udvar, de ott meg a kutyaházukat is messzire kerülik. A két öregebbiket sikerült már annyira rákapatni, hogy a műhely féltetője alá behúzódjanak rossz időben, de az ifjonc (1 év körül német juhász) még egy fa alá se hajlandó bemenni. Legyen akármilyen az idő ő mindig az udvar közepén, egy üres placcon hajlandó csak feküdni. Mit csináljak?

2016. dec. 12. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Jutalomfalattal csalogasd be a kutyaolba.
2016. dec. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Ha nagyon fáznak befognak húzódni vhová. Lényeg,hogy biztosítani kell nekik egy meleg kutyaólat ami egy szigetelt szalmával bélelt házikó.


egyik barátnőm goldenje addig nem alszik az ólban amíg mínuszok nem lesznek,mondjuk szegény 4 hónapos kora óta csak kint van,szóval hozzá szokott a kint léthez.


Szerintem hozzá vannak szokva a rossz körülményekhez,így nekik ez a természetes,mert egy disznó ól kint télen nem meleg.


Majd összebújnak,befekszenek.

Úgy sem lehetsz velük 0-24be,hogy az ólban legyenek :D

2016. dec. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én 8 hónapos németjhászom is kint az ajtó előtt alszik még most is... Annak ellenére, hogy van egy nagyon jó kis kutyaháza. Duplafalú, hungarocellell hőszigetlet ház. Tudja, hogy ott van és hogy mire jó, ha más nem a másik kutyától elleste, mert ugyanolyan mint a másiké, csak nagyobb. Amikor kicsi volt és befért a másik házába együtt aludtak néha:)s
2016. dec. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha nem megy be magától a házba és esetleg jutalomfalat ellenére se megy be, akkor valószínűleg más ok miatt. Próbáld áthelyezni úgy hogy rá lásson a kapura, bejárati ajtóra, vagy fontosabb helyekre, hogy kilásson. Mivel az őrző védő vér benne van a kutyákba.
2016. dec. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Őrző-védőnek egyszerűen pocsék 😁 Mindenkit ki és beenged a kapun :) De csak az emberekkel barátságos, minden mást utál.
2016. dec. 14. 09:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki, meg ott adj neki enni. Ha fázik, akkor majd bemegy oda és ott alszik. Amúgy nem kell vele foglalkozni.
2016. dec. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!