Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak szerintem undorítóak...

Csak szerintem undorítóak ezek a most felkapott "tökéletes karácsonyi ajándék" hirdetések?

Figyelt kérdés
Főként olyan esetre gondolok amit nagyon sokat látok mostanában hogy szaporítók körében megjelentek az akiták, husky-k, csau-csau-k, és hasonló maci kinézetű kutyusok és oda írják hogy olyan mint egy élő plüss maci tökéletes karácsonyi ajándékok pedig ezek a kutyák k_rvára nem valóak bárkinek, főleg nem ajándékba...ilyenkor legszívesebben megkeresném a hirdetőt és megvakarnám a hátát egy baltával...csak engem csesznek fel ezek az undorító emberek?
2016. dec. 14. 13:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak téged... Tökéletes ajándék, ja az elkényeztetett hülyegyerekeknek, akik 3 nap múlva megunják, aztán anyuci-apuci meg bedugja a menhelyre a kutyát. Jobb esetben menhelyre, rosszabb esetben az út szélére sajnos... Pedig élő állatot nem ajándékozunk!!
2016. dec. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Élőlényt karácsonyi ajándéknak???

Nekünk olyan kutyánk van, amelyiket már 2 hónapos korában kidobtak egy lakópark mellett a hidegbe, valaki megtalálta, elvitte a menhelyre, beoltották, kapott chipet. Aztán kerestek neki gazdát, de egy évesen megint a menhelyre került. (Onnan fogadtuk mi örökbe, már öt éves). Ilyen lesz ezeknek a szerencsétlen "plüsskutyáknak" is a sorsa? Vagy szintén kidobják őket, ha megnőnek és elüti őket az elő autó, lelövik a vadászok, mert kóborolnak? Ezt merik nevezni felelős állattartásnak?

2016. dec. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Azt már sikerült elérni, hogy a ValóVilágba NEM küldhetnek be senyvedésre ítélve állatokat (legfeljebb rövid időre), de ezt is be kellene tiltani. Vegyenek plüsst, ne élő állatokat.
2016. dec. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Te hol látod ezeket a hirdetéseket? Mert én még egybe sem futottam bele.
2016. dec. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jófogás, és főként az "eladó kutyák nyilvános" csoport facebookon.
2016. dec. 14. 14:57
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Normális ember nem fog kutyát venni, mert látta egy plakáton.
2016. dec. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Több ismerősöm is vett ilyen hirdetésből kiskutyát, eddig egy sem élte meg a karácsonyt ...
2016. dec. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ez elég szomorú :(
2016. dec. 14. 16:08
 9/11 A kérdező kommentje:

itt van.

[link]


csak görgessetek bele. Minden 3. hirdetés csau, akita, shiba, husky és ott az "ideális karácsonyi ajándék" mindnél.....

2016. dec. 14. 16:14
 10/11 anonim ***** válasza:
82%

Hat... sajnos vannak olyan szulok akik ezt nem gondoljak at 🙁

De egyebkent ha a csalad mar eleve akar kutyat akkor a karacsony egy szep nap arra hogy a gyerekeknek oromet szerezzen.

Csak sajnos a husveti nyuszi is sokszor a menhelyen vegzi...

2016. dec. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!