Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Pit...

Mi a véleményetek a Pit bullokrol?

Figyelt kérdés

Egyszeru kozvelemeny kutatas, nem azert kerdezem ,mert kutyat vennek :)

En szemely szerint nagyon imadom ezt a fajtat.

A kedvenceim.

Nyilvan eros kezu ember

kell melle ,de amugy nagyon halas kutyusok.

+ kerdes : Letezik olyan szinu Pit ,mint amilyen a Lousiana Catahoula (barna foltos , nem tudom pontosan ,hogy mi annak a szinvaltozatnak a neve) szine?


2016. dec. 14. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy végtelenül barátságos és aranyos kutya! Az egyik kedvencem, szereti a gyerekeket, hűséges, okos és még sorolhatnám.
2016. dec. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyet értek! Fantasztikus kutyák! Nincs is rá jobb szó! Miért itélik el néhányan a Piteket?!
2016. dec. 14. 21:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a '90-es évek körül volt. Mint ma is,sok ember falloshosszabbítónak használta,hogy menő legyen egyébként meg le se tojta Na ugye mivel egyáltalán nem nevelték,agresszív lett,ma meg szegény kutyákat inkább lelövik "minthogy megöljön valakit!!!" (ezt egy falusi mondta. Aztán megkérdezte milyen fajta a kutyám,látja hogy el vannakvele a gyerekei,nagyon bújós. Pitbull. :"D nagy volt a reakció. Aztán szépen elmagyaráztam neki mindent. Múlt hónapban voltunk a faluban megint,az incidens pedig 2 éve történt. A bácsinak lett egy pitbullja,minőségi táppal eteti stb.)
2016. dec. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon jó kutya tud lenni, ha olyan gazdi van mellette, aki jól tud bánni vele. Kisgyerekes ismerősömnek van ilyen kutyája. A gyerekek párnának használják :) Jól nevelt kutya, aki családtagként van kezelve.

Az udvarra kicsapott, neveletlen pitbullok miatt van rossz híre a fajtának.

2016. dec. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Jófejek, játékosak, okosak. Én nagyon bírom őket.

Nekem most menhelyi staffim van.

2016. dec. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!