Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyikek a tipikudan bujos...

Melyikek a tipikudan bujos kutyafajták?

Figyelt kérdés
Régen állmodom egy aussierol de miota tudom hogy nagyon önállo fajta már nem igazán tetszik. Melyik kutyafajták azok amelyek bujnak embercentrikusak simulékonyak?
2016. dec. 14. 21:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem roti keverékem van (természetében rotira ütött) úgy rám olvad mint sajt a pizzára, ha akarnám se tudnám levakarni magamról :D
2016. dec. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Társasági kutyák gazdacentrikusak, de közöttük is vannak, akik nem bújósak. Ez inkább az adott kutya jellemétől függ. Pl ismerősöm bichonja elvan a gazdi mellett, de nem kimondottan "ölben ülős", míg másnak a vizslája olyan, hogy egész nap a gazdáján lóg.

Ha nincs konkrét "álomfajtád", akkor menj el egy menhelyre és fogadj örökbe, egy befogadott kutya nagyon hálás tud lenni.

2016. dec. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vizslám van, ha állok akkor a lábam köze bújik ha legugolok a kezem alá, ha fekszem mellem fekszik, ha a kanapén vagyunk az ölembe próbál elhelyezkedni :D igen a vizslak nagyon bújósak :D
2016. dec. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Lakásba kellene de az ölebeket nem szeretem .vizsla meg nem lakasba való 😢

Én akartam pitbillt barátom fél tőlük 😢

2016. dec. 15. 03:12
 5/12 anonim ***** válasza:
A bújósság nem függ a fajtától. Két kutyám van, ugyanaz a fajta. Az egyiket le sem tudom vakarni magamról. Ha hagynám, egész nap puszilgatna, éjszaka minden centijével rámolvadna :) A másik is fél méterre van tőlem mindig, de megelégszik azzal, hogy mellettem van. Nem is szereti, ha sokat ölelgetem. Nagyon nem ölebek :) mudik.
2016. dec. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Berni pásztor!

Eddig három bernit volt,kivétel nélkül mind iszonyatosan bújós voltak :)

2016. dec. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A vizsla nem lakásba való??? Hát hova? Dehogynem!


A bújósság egyedtől is függ, nem csak fajtától. Embercentrikus pl. a staffordshire terrier, boxer, gazdacentrikus, de idegenekkel tartózkodó a dobermann.

De ezek neveléséhez érteni kell, ha a pitbulltól fél a barátod, akkor felejtősek. Főleg a dobermann felejtős, a staffi pedig a pitbullhoz hasonló jellemben is.

2016. dec. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Berni pásztor,labrador :)
2016. dec. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szetterek, retrieverek, spánielek
2016. dec. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Kedves kérdező, a vizsla tipikusan LAKÁSBA VALÓ. Nem gondolom, hogy kellően felkészült vagy, ezt még gondold át.
2016. dec. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!