Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát szeretnék de nem tudom...

Kutyát szeretnék de nem tudom pontosan milyet. (a többi lent)?

Figyelt kérdés
Olyan kutyát akarok amelyik bírja az iramot és nagyon nehéz lefárasztanom. Kertes házban élek és van szabadidőm is. Rengeteget sportolok és úgy döntöttem hogy kellene mellém 1 kutya is. Vagyis még 1. Van egy 8 éves bernáthegyim, de mozdulni sem akar :D Mellesleg sok a betörés és a lopás errefelé az én bringámat is megfújták. A kutya a házba nem jöhetne de garázsban tudom tartani télen, ahol van fűtés. Haverom a dobermannt ajánlotta, mert neki is az van, de én így ránézésre nem tartom 1 erős kitartó kutyának. Persze ha tévedek akkor igazítsatok útba. Szóval örülnék egy kis segítségnek. Mérete, szőrzete-lényegtelen.

2016. dec. 15. 18:21
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Golden retriever.Nagy mozgásigénye van .de h házőrzőt akarsz akkor ne ilyet. 😊
2016. dec. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
84%
Dobermann semmi esetre , bejárós ruha az ízületei miatt.
2016. dec. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Igen, kiváló házőrző is legyen :)
2016. dec. 15. 18:28
 4/27 anonim ***** válasza:
58%
Berni pásztor 😊
2016. dec. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
nem valami erős kutyák ezek, nem csak futással fárasztanám, szeretek játszani velük. Mastiff, amstaff, pitbull, staffordshire terrier?
2016. dec. 15. 18:37
 6/27 anonim ***** válasza:
22%
Az angol dog-ot mondták már.Az amstaff es a stadforshire sztem jó lehet. A gyerekeket is szeretik. Én ezt nezem elsosorban. Nyaron szeretnek kutyat ha hazban lakunk mar.
2016. dec. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Az amstaff és a staffordshire terrier az ugyanaz... Amerikai staffordshire terrier. És ezek nem kintre való kutyák, rövid a szőrük, és a személyiségük miatt szükségük van rá, hogy az ember közelében legyenek, nem pedig egy külön épületben/helyiségben.
2016. dec. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Ezek nagyon is erős kutyák

A berni kifejezetten erős de nem házőrző. Kitűnő családi kutya. A dobi is nagyon erős természetesen képzést igényel(van ösztönesen benne hajlam a házőrzésre,de ma már inkább családi kutyaként alkalmazzák. Ezért kell alaposan megválasztani a kennelt.) Illetve a dobermann ilyen -10 fokokban megfagy.

Házőrzőnek kutya ma már hatástalan. Ha a környezetetben lakók félnek tőle,megmérgezik. Ha valaki be akar törni az be is fog,megmérgezi a kutyát.


Ház védésére:

Rengeteg kamera

Riasztó berendezés


Ill a kerítésnek pl. 50 cm magasnak kell lennie,a biciklit meg beteszed a garázsba,lezárod

2016. dec. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

* utolsó vagyok

A kerítésnek NEM 50 cm magasnak kell lennie (...)

2016. dec. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
És majd lejárok futni a kamerákkal? Tök jó lesz
2016. dec. 15. 18:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!