Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezhet, hogy a kutya eltanul...

Létezhet, hogy a kutya eltanulta a macskától azt, hogy betemesse az ürülékét?

Figyelt kérdés
Van nálunk 1 kutya és macska is. Többször látom, hogy a kutya miután elvégzi a dolgát olyan mozdulatokat tesz mintha temetné az ürülékét persze nem olyan pontossággal mint a macska.

2016. dec. 16. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Rengeteg kutya csinálja ezt, macska nélkül is.
2016. dec. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
El nem temetik, de kaparnak a kutyák is, ez elég gyakori.
2016. dec. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Ezt milyen céllal csinálják?

2016. dec. 16. 16:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Mancsukon vannak mirigyek, és ezzel is a területet jelölik mint a pisilessel.
2016. dec. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Sokak szerint a kaparás a szaguk távolabbra juttatását jelenti. De leginkább egy domináns jelzés. De mondjuk ha már kutyát tartasz, legalább az alap kutyakommunikációnak érdemes lett volna utána nézned.
2016. dec. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem éppen utánajárok, hogy mit jelent ez? Leszólsz, miközben épp tudást akarok szerezni. Amúgy még csak nem is én vagyok a kutya gazdája, de ha én lennék is azt hiszem sehol nem írják ezt a kaparós dolgot egy "mik a legfontosabb dolgok, amiket tudnod kell, ha kutyát akarsz tartani" útmutatókban.
2016. dec. 20. 00:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Mielőtt még kutyát vesz magához az ember, előtte illene utána járni az alap dolgoknak. Mint nevelés, tartás, a kutya igényei és a kutya alap kommunikációja. Google-ban is, könyvekben is megtalálhatod ezeket.

Persze ez csak a felelős állattartókra igaz. Azokra, akiknél a kutya csak dísztárgy, kerti tartozék, ott nyilván nem kell felelősen gondolkodni. Bár az ilyen embereknek kutya sem való.

2016. dec. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mint azt említettem nem én vagyok a kutya gazdája. Én csak macskát tartok.


Köszönöm a válaszokat!

2016. dec. 25. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!