Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most akkor szabad vagy nem...

Most akkor szabad vagy nem csontot adni nekik?

Figyelt kérdés
Az állatorvosom mondta, hogy nem kellene semmiféle csontot sem adni a kutyáknak, mert nagyon veszélyes, megakadhat stb. Ti adtok nekik? Azt tudom hogy pl csirke, egyéb baromfit nem szabad, mert az szilánkosan törik, de hogy egyáltalán semmiféle csontot ne adjak az elég érdekes...

2016. dec. 16. 14:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
40%

Szabad adni bármilyet nyersen. Kivéve a disznót.

A fő hatására válnak szilankossa a csontok, amgy rugalmasak.

2016. dec. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
39%
Nyersen lehet (kivéve disznót és vaddisznót), főve-sülve, tehát hőkezelve nem.
2016. dec. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
35%

Előző vagyok.

A Hő hatására, és vaddisznót sem szabad nyersen.

2016. dec. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Mi eddig szoktunk disznó combcsontot adni nekik, de most egy kicsit elbizonytalanodtam. Nagytestű kutyáink vannak!
2016. dec. 16. 14:29
 5/19 anonim ***** válasza:
7%
Jobban teszed ha nem adsz csontot a kutyának semmilyen formában
2016. dec. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
36%

A disznónak van egy ilyen baktériuma ami a húsban és a csontban is jelen van. A nevét nem tudom,de halálos a kutya számára. Egyenlőre gyógyíthatatlan.


Azén kutyám kedvence a nyers marhalábszár,amiről nincs teljesen lefejtve a hús.

2016. dec. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
13%
Disznot nyersen soha!!!! Fergesek lesznek tole
2016. dec. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
48%
#5: miért is? Pucolja a fogakat,erősíti az állkapocs csontot és a kutya is élvezettel rágja. Kérlek linkelj be egy teljesen leinformálható oldalt ezzel kapcsolatban,vagy ha nem értesz hozzá,ne küldj választ. E melett sorolj fel néhány okot is, kérlek.
2016. dec. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
19%

Kedves okoska nyolcaska ugy látom te sem linketél semmilyen megbízható forrást nem igaz?

Mindenkinek van saját véleménye, te nyugodtan öld meg a kutyádat, bár egy olyan gazdától mint te jobb is megszabadulni

2016. dec. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
49%
Mivel ölöm meg a kutyám? XD Mert természetes csonttal etetem? szilánkosra csak főzés után törik. Egy magyar vizsla meg nem fog tudni szilánkokra aprítani egy marhalábszárat...
2016. dec. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!