Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi legyen a kutyámmal? Legszív...

Mi legyen a kutyámmal? Legszívesebben elaltatnám, de tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
3 éves yorksire, papirok nélkül vettük, a testvéreit nem tudtuk felkeresni. Tehát az a baja, hogy a mája 20%a működik csak, és ezmiatt rohamai vannak(az egesz teste rangatozik)és a nap 24 órájában, minden percben folyamatosan remeg. De olyan intenzíven, hogy képtelen megállni pár mp-ig is.Folyamatosan epegörcsei vannak. Nem ehet mást csak almát. Már több hónapja almát eszik és vizet iszik, szegényke persze h utalja mar es szinte nem is eszik, csak 2,3 kg. Mindenki azt mondja h altassam el de a masik kutyusunknak nagyon hianyozna, hisz nagyon imadjak egymast. Ez igy nem elet neki, vsak szenvedes😢😢

2016. dec. 16. 21:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Mond hogy ez kamu...mi az hogy csak almát eszik?? És mit mondott az orvos? Nagyon sántít nekem ez az egész...
2016. dec. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
49%
Ilyen nincs hogy csak almat eszik a kutyák nem is szeretik a gyümölcsöt
2016. dec. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

őőőőőőő ez komoly?

keresetek fel egy másik állatorvost.

semmi husi, semmi táp, csak alma?

ha tényleg ilyen durva a helyzet, lehet h komolyabban is meg kéne fontolni az altatást.

2016. dec. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Újabb példája annak, miért nem veszünk szaporítótól kutyát... :(


Kérdező, ezt az állatorvossal kellene megbeszélned. Ha nincs esélye egy normális életminőségnek (mert ha nem ehet húst, tápot, csak almát?!, akkor nem nevezhető annak), nem fog javulni az állapota, emellett szenved és fájdalmai vannak, akkor igen, megfontolnám, hogy nem hagyom tovább szenvedni ebben az állapotban.

Ehhez több orvos véleményét is kikérném egymástól függetlenül, mielőtt döntést hozok.


Remélem, egy életre tanulság, hogy nem veszünk kutyát papírok nélkül, pláne egy éppen divatos fajtát.

2016. dec. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
2es, a kutyák szeretik a gyümölcsot, de még a zöldséget is. Kutyám előbb kapott almát
2016. dec. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Na most, az alma fehérje és zsírtartalma gyakorlatilag nulla, ezért egy ideig persze el lehet rajta élni, de szerintem viszonylag hamar eljön a vég, mert a szervezet elkezdi lebontani az izmokat.
2016. dec. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

2-es: a kutyák, ha nem is mindegyik, de szeretik a gyümölcsöt. az enyém kiskorában az összes almát lelopta a fáról, amit elért :)

a kérdezőhöz visszatérve: tényleg nem kamuzol? egy kutya nem ehet csak almát, ez merő hülyeség!

2016. dec. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Irány egy állatklinika, ott csinálnak mindenféle vizsgálatot és megmondják, hogy mi a teendő vele!
2016. dec. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%
wz kamu lesz .. "a nem ehet csak almát" részen bukott el.
2016. dec. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a történet valamennyire igaz, akkor keress fel több állatorvost! Az én kutyámat is elakarta az egyik állatorvoshoz altatni,de elmentem egy másikhoz aki helyre hozta őt ( le tört neki a gerincvelő egy darab) mindenki azt mondta h megfogja halni,de nem így lett!!! Vegyél neki étvágy gerjesztő tablettákat, vagy más táplálkozási kiegészítőket és vitaminokat! én is azt hittem h már nincs esélye a kutyámnak a túlélésre,de volt! Szinte a halál kapujában tért vissza!!☺ éjjel nappal ott voltam mellete, puszilgattam, beszélgettem vele és imádkoztam h meggyógyuljon!
2016. dec. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!