Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan van ez a név? Mit jelent?

Honnan van ez a név? Mit jelent?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Voltam lent a kutyammal ma a kutyas parkban kutyazni. Leultem a padra kutyamat meg szabadon engedtem (nemetjuci) par percre ra hallottam hogy valaki Gámnikusz vagy Gánnikuszt kiabal odaneztem es a kutyam elott allt egy hatalmas kan roti. Nem tortent semmi mert 1 szora odament a 20 ev koruli roma fiuhoz. Odamentem enis hogy porazra tegyem a kutyam, meg beszelgessek vele,beszelgettunk (fura volt) mondom neki hogy miert rottweiler fajtat tartasz? Erre a valasza. Hat tudod 2 fele kutya van a roti meg az osszes tobbi ami az szeretne lenni. Ez mire utalt ez a mondata? Ja es mi az a Gámnikusz? Vagy talan Gánnikusz? Igy hivta a kutyajat.
2016. dec. 16. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát a google szerint Gannicus és vietnámi eredetű de jelentése nincs.
2016. dec. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"2 fele kutya van a roti meg az osszes tobbi ami az szeretne lenni. Ez mire utalt ez a mondata?"


Ez azt jelenti, hogy az ő számára a roti a Kutya, ő ezt szereti, ez a kedvenc fajtája, a kutyák királya stb.

(Nekem meg a dobermann :-) )

A nevét nem tudom, milyen név lehet, miért nem kérdezted meg a gazdáját? Biztos elmondta volna.

2016. dec. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

a fiú mondata arra utalt szerintem, hogy a rottweiler a "legnemesebb", "legmenőbb" kutya, a többi pedig a nyomába sem ér.

Gannicus pedig a Spartacus cimű sorozat egyik szereplője.

2016. dec. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megvan. Koszonon. Gannicus igy mar megtalalta a google. Gannicus egy gladiator volt meg az okorban. Ja es spartacus cimu sorozat egyik szereploje :)
2016. dec. 16. 22:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!