Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok ajánlani kutya tartásáh...

Tudtok ajánlani kutya tartásához és neveléséhez könyvet?

Figyelt kérdés

Eldöntöttem, hogy szeretnék egy németjuhászt, szóval mindent meg akarok tenni érte.

Nem tudom, hogy vannak az ilyen könyvek, ha van faj specifikus, akkor olyat kérnék!


Amúgy kerestem, de nem találtam.



2016. dec. 16. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Könyvet nem tudok javasolni, majd valaki biztosan fog, viszont azt mindenképpen javaslom, hogy kb. 12 hetes korától a kiképzőpályán a helyetek. A német juhász intelligens, sokoldalú munkakutya, szüksége van a "munkára".

Először kutyaovi, aztán suli, képzés, tréningek, ami kell. Ezáltal tanulod meg te magad is a leghatékonyabban a kutyanevelést.

2016. dec. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ceasar Millan kb összes könyve, én A kutya mint családtag-ot olvastam. Nekem is németjuhászom van most 8 hónapos, mi 12 hetes korában kezdtük a kutyaovit:)

Nagyon figyelj oda, arra, higy jó tenyésztőtől vegyél kutyát:)

Küllem vagy munkavonalas kutyát szeretnél? (első kutyának inkább a küllemre szavazok és szukára, könyebb vele bánni)

2016. dec. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tudok a kutyaoviról, akarom is.

Köszönöm az könyv ajánlást, ismertem a komát a sorozatából(meg is néztem már pár részt), de nem tudtam, hogy könyvet is írt.

Munka kutyára gondoltam, ezért kezdem már most a felkészülést, pedig csak nyárára akarom a kiskutyit megvenni :) A nemét még nem döntöttem el.

2016. dec. 17. 14:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó döntés, hogy már most elkezdesz tájékozódni, igaz nekem van másik kutyám, de én is itt körül kezdtem olvasgatni, tenyésztőket keresni. És júniusra lett kiskutyim:) Én továbbra is a szukát ajánlom, sokáig kant szerettem volna, aztán a tenyésztők is inkább a szukát javasolták és nem bántam meg+ vele is van elég meló, mert elég kemény fejű a drágám:)
2016. dec. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!