Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha félfojtó (szövet) nyakörvet...

Ha félfojtó (szövet) nyakörvet kap a kutyám, az maradhat mindig a nyakában?

Figyelt kérdés

Nincs még nyakörve, ha sétálunk akkor a pórázt szoktam körbetekerni és beakasztani, de illene már egy normális nyakörv.

Aránylag szépen sétál, max ha más kutyát lát akkor húz.


Szeretnék normális nyakörvet venni, ami maradhat mindig rajta, és a pórázt csak rá kelljen akasztani.

Milyet ajánlanátok? (labrador jellegű keverék)


2016. dec. 18. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy sima jó minőségű szövet vagy bőr nyakörv.
2016. dec. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne félfojtót vegyél, hanem sima bőr/textil nyakorvet. Ha véletlen beakasztja magát valahova és próbál kiszabadulni a féfojtóval megfojthatha magát (persze vannak esetek, amikor mindegy milyen nyakörv van rajta) Mondjuk én nem vagyok az állandó nyakörv híve, az enyémeken itthon nincs rajtuk, csak ha dolgozunka kertbe, suliba megyünk vagy sétálunk.
2016. dec. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Otthonra semmiképpen nem kell, hogy rajta maradjon a nyakörv, minek? Ha meg felügyelet nélkül van otthon, akkor meg tényleg ne, mert beakadhat, akár meg is fojthatja magát.
2016. dec. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!