Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert nem akar az utcan pisilni?

Miert nem akar az utcan pisilni?

Figyelt kérdés

Kinti benti kutya, jelez ha ki kell mennie. Ejszakat mar kibirja.

De ha setalni megyunk nem pisil ott, ha hazaerunk es elengedem rogton pisil, tehat kellett neki.

Sosem volt leszidva pisi miatt, kint megdicserem a mai napig.


2016. dec. 18. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:

A kutyak szeretik a megszokott helyeket. Gondolom a kertben konfortos neki. Ha idosebb lesz mindenhol fog pisilni.


De ez bemt is jellemzo. Pl az enyemek ha bepisilnek mindig a suto ele...

2016. dec. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én 8 hónapos németjuhászom (szuka) se pisil ismeretlen helyen (utcán, kutyasuliban, de a lakásban sem, egyébként főleg kinti kutya, de néha azért bent van). Én igazából nem bánaom annyira. Kakilni sem kakil, így tudom, hogy valószínű nem kell egész sétán a kakit is "sétáltatnom" ellenben a másik kutyánkkal aki kb 10 perc után kipakol. Szerintem egyelőre annyira lekötik az ingerek, hogy egyszerűen nincs ideje rá, aztán otthon amikor nyugi van ott nem marad le semmiról úgymond.
2016. dec. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2,5 éves kutyám a mai napig csak a kertben pisil. Ha sétálunk csak akkor piszkít, ha már nagyon nem.bírja visszatartani.
2016. dec. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

O sem szokott.

Egyszer az oviban nem birta mar es pisilt egy Balatont :D

2016. dec. 19. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!