Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Németjuhászt lakásba? (Többi...

Németjuhászt lakásba? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Szeretnék egy Németjuhászt de mi emeletes házba lakunk. Én még iskolába járok ezért reggel 8-tól 3 óráig vagyok suliba. Tudom, hogy le kell vinnem sétáltatni, pisilni, játszani vele stb. Lift az meg van szóval ezzel sincs gond. Nem hinném, hogy éretlen lennék egy kutya tartásához. Most lenne először kutyám. Kiskorom óta szeretnék egyet. Ha a nyár elején megvesszük a kutyát akkor a nyáron még be tudom tanítani a szobatisztaságra nem? Erkélyünk is van de oda nem engedném ki sőt nem is szabadna. Vállalom a felelősséget érte meg minden. Az lenne a kérdésem, hogy a nyár elég lenne a tanításra? Valamint szeretnék infókat a kutyáról, nevelési tanácsokat. Azt, hogy az én helyembe mit csinálnátok. Rossz kommenteket nem kérek (pl: te még éretlen vagy ehhez..)
2016. dec. 18. 19:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
48%

Nem fog tetszeni a komment,de én nem ajánlom,hogy bármilyen kutyát is vegyél amíg otthon vagy.

Majd ha végeztél a sulival,dolgozol és külön élsz,akkor majd veszel magadhoz kutyát.Nem kell senkihez igazodni,csak a te felelősséged lesz.

Most még a szüleid tartanak el,tőlük függ,hogy honnan veszitek a kutyát,hogy milyen étrenden lesz,hogy tudjátok -e vinni suliba és orvoshoz ha kell stb..

Tömegével vannak itt a kérdések,hogy beteg a kutya/macska,de a szülők nem viszik el orvoshoz.Vagy hogy neveletlen, de kutyasulira nincs pénz..Stb

Amíg másokra vagy utalva ne vegyél magadhoz szerintem..

Egyetemre nem mész amúgy? Akkor szokták ott hagyni a fiatalok a kutyát,otthon a szülőkre sózva. Ők meg mennek albiba vagy koliba.A kutya meg le lesz ejtve..

Számos buktatója lehet,ha most veszel magadhoz és csak a kutya szívja meg.

Amíg otthon laksz én inkább egy egyszerűbb , terráriumban vagy ketrecben tartható állatot ajánlok.Ami nem is él évtizedekig és nem igényel napi több órás foglalkozást.

2016. dec. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Menhely
2016. dec. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
92%
Látom, megint megszólalt a sok begyöpösödött, "kinyilatkoztató" megmondóember. Annak idején kénytelenek voltunk kertesből 50 NM-es panelbe költözni, a németjuhászt is hoztuk magunkkal, mert sajnáltuk. Kicsit kételkedtünk, de pár hét alatt megszokta az új környezetet. Persze, sétálni, mozogni vinni kell, de nem mondom, hogy lehetetlen panelben németjuhászt tartani. Egyébként azóta már a sokadik farkaskutyát tartjuk itt, így elhiheted, hogy lehetséges (azt viszont meg kell hagynom, hogy kutyabolond vagyok). A sok károgó, vonalas, merev hozzászóló meg nagy ívben le van szarva.
2017. jan. 11. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!