Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan tudom megállíptani,...

Honnan tudom megállíptani, hogy az utcán talált kölyökkutya milyen nemű?

Figyelt kérdés
Hiába próbáltam nem sikerül megtudni. Olyan mintha lennének heréi a hasa alján, de vannak mellbimbói is. Ami teljesen össze zavart. Segítsetek honnan tudom biztosan megállapítni?

2016. dec. 21. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
A kan kutyának is vannak bibói. Ha a hasánál a két hátsó lábánál van egy kinövés akkor kan. Ha nincs akkor meg nem.
2016. dec. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kutyán pedig nagyon egyszerű megállapítani ,mert teljesen látható,tapintható a külső fütyitartó cucc, a hasa felé.
2016. dec. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szukának a feneke alatt van még egy nyílás.
2016. dec. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bollocks ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy feltűnt-e, de az emberi fajnál is megfigyelhető, hogy a hímeknek is van mellbimbójuk.
2016. dec. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mellbimbói a kan kutyáknak is vannak (mint az embereknél is a férfiaknak). A hasán alul van kuki, vagy nincs kuki? :)
2016. dec. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!