Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyám nem törölheti a...

Ha a kutyám nem törölheti a lábát akkor tényleg stresszes lesz?

Figyelt kérdés
Azt olvastam hogy ha még a lábát sem törölheti akkor stresszes lesz, ez nekem nagyon nem jó mert épp szocializáljuk és jó lenne ha legalább egy kicsit nyugodtabb tudna lenni ha pl. kutyát lát. Eddig nem mertem elengedni sem de látom hogy jó hatással van rá és nem szökik meg így minden nagy séta alkalmával 10-15 percet rohangálunk és játszunk. De ez annyira nem lényeg. Szóval van bármi hatása a kutyára ha a lábtörlést(dominanciát) nem hagyjuk neki? Egyébként nagyon barátságos és "behódoló" kutya, csak az izgatottságával vannak bajok.
2016. dec. 21. 21:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
35%
Milyen lábtörlésről van szó? Ne legyél már retardált. Ha kérdezel akkor írd le érthetően mit akarsz.
2016. dec. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
27%
Kicsibogárka, meghágja a lábad? Azt tiltani kell.
2016. dec. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Igaz, az ürítés utáni lábtörlésről van szó, habár nem tudom hogy máshogy tudja törölni a lábát egy kutya ösztönösen, nem tudom ki a retardáltabb. Nem, nem hágja a lábunkat, hol írtam ilyet?? Direkt írtam hogy nem domináns csak ez a láb dörgölés van amit ürités után csinálnak a kutyák...
2016. dec. 21. 22:50
 4/20 anonim ***** válasza:
51%
Ki mondta neked azt, hogy nem szabad csinálnia?
2016. dec. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
64%
És hogy akadályozod meg? Látod, hogy éppen szarik, odafutsz és miközben potyog ki belőle az ürülék fogod a két hátsó lábát?
2016. dec. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ha hülye vagy akkor legalább ne hirdesd....látom nem értesz hozzá nekem meg semmi kedvem elmagyarázni szóval inkább ne kommentelj feleslegesen.
2016. dec. 21. 23:21
 7/20 anonim ***** válasza:
40%
Biztos frusztralt lesz, ha meg az uruleket sem hagyod elkaparni! Ki mondta, hogy tilos neki? Az oktatod? Osszetevesztitek a szezont a fazonnal!
2016. dec. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
milyen ürüléket elkaparni?? :'DD ez kutya baxki...nem macska...Nem nem az oktató mondta, itt olvastam több válaszban is hogy van aki engedi mert ennyi jár a kutyának viszont van aki nem engedi mert ez dominancia. Légyszi most már csak olyan írjon aki ért is hozzá....
2016. dec. 21. 23:44
 9/20 anonim ***** válasza:
51%
Labtorles...:DD S meg mi vagyunk a hulyek :D Inkabb menj kutyaiskolaba, ott majd tanulsz a "labtorlesrol" :)))
2016. dec. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
64%

Ezen a lábtörlésen én is szakadtam :)))))))))))


Egyesek annyit tudnak a kutyáról, elől ugat, hátul xarik, de a dominancia a nem létező agyukra megy :))

2016. dec. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!