Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak engem zavar ha a kutya...

Csak engem zavar ha a kutya az emberek száját nyalja?

Figyelt kérdés

Férjem engedi neki, de szerintem ez undorító, már szóltam neki 100x.

Már kinti kutya lett ami segít a nyalakodáson,de ma is láttam. A seggét nyalja, utána a száját, fúj.



2016. dec. 21. 21:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%

Hát az attól függ. Az én szobakutyám tiszta, kozmetikázott, oltott, féregtelenített, egészséges, tisztább, mint néhány ember... Nem szánt szándékkal nyalatom vele a számat, de ha odahajolok hozzá vagy telefúrom az arcom a szőrébe akkor van, hogy megnyalja az arcom vagy a számat. Nem kapok tőle infarktust, ennél nagyobb "kosz" is éri az embert nap mint nap, és még senki nem halt bele.

Egy koszos, bolhás, oltatlan, büdös, magyarul ápolatlan kutyának persze én se hagynám, az tényleg tud undi lenni, de erre is van megoldás, meg kell fürdetni, rendbe szedni és tisztán tartani és mindenki boldog lesz.

2016. dec. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem világ életemben volt kutyám, nagyom kutya mániás vagyok. De a szájra nyalást soha nem toleráltam.
2016. dec. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt már én se szeretem. Én kutyámnak már azt se nagyon engedem ha a nyakam felett nyalogat, legyen bármelyik pont, azt nem tolerálom.
2016. dec. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
27%
Sürgősen szabadulj meg a férjedtől és a kutyától!
2016. dec. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

Én is utálom ha szájon nyalnak, de néha előfordul. Még nem lett tőle bajom pedig elég régóta kutyázom.

A szándékos nyalakodás szerintem is gyomorforgató.

2016. dec. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
32%
úristen. most mi baja lesz ha egyszer-egyszer megnyalja? :D
2016. dec. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
57%

lehet akármilyen tiszta, oltott, féreghajtott egy kutya, a kaka, az akkor is kaka..., ugyanúgy tele van bacikkal, mint az emberé..., nem egészséges, ha bejut a szádba


és mielőtt jönne valami okos oltogatni..., van kutyám, és imádom a kutyákat, egy igazi kutyabolond vagyok, de azért mindennek kell egy bizonyos határt szabni, ilyen az is, hogy ne nyalogassa a számat, az arcomat

2016. dec. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%
Te meg ott nyalogatod a férjedet, ahol az pisil... FÚJ 😂😂😂
2016. dec. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
21%
Féltékeny vagy mi? :D
2016. dec. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem csak téged, minden cseppet is higiénikusnak nevezhető embert zavar. Nyilván egy-egy véletlenbe nem hal bele senki, de a folyamatos smaci a kutyával egyszerűen nem fér bele.
2016. dec. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!