Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyek azok a kutyak akik...

Melyek azok a kutyak akik komolyak de szeretik a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Szeretnenk kiskutyat ami nagy lesz majd ,eddig boxert nezegetem :) olyan kutyak erdekelnenek melyek "ijesztonek" neznek ki..megis gyerekeket szereti mint a boxerek :)
2016. dec. 22. 16:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy komoly? Egy kutya, hogy tud komoly lenni?


Ők ösztönlények, ha boldogok akkor boldogok, ha agresszívek akkor agresszívek, ha félnek akkor félnek. Nem nagyon tudják megjátszani magukat.


Az meg másik, hogy kinek mi az ijesztő... Szerintem nincs ilyen. De szerezz be egy 50+ kilós kutyát. Ha az vicsorog attól már megijed egy átlagember.


https://www.youtube.com/watch?v=OoxCmkxJ9X4

2016. dec. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Nos, a boxer minden, csak nem komoly. :D

Ejjel-nappal csak a jatek, pedig most mult 6 eves.

A gyerekeket imadja, nekik el szinte.

Setanal aki nem ismeri a fajtat, felrehuzodik, nehogy "megtamadja'.

Alapjaraton imadom, de amikor szineszkedik, hogy engedjem be a hazba, aztan tulhorkolja a tvt, megtudnam idezojelesen olni. :D

Nagyon erzekeny fajta, soha nem bantana Senkit. :D

2016. dec. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

Berni pásztor <3 nekem ilyen kutyám van :)

landseer,újfundlandi,leonbergi,tibeti masztiff


Mind tökéletes családi kutyák

2016. dec. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem Pitbullom van. Imadja a 2éves lanyom.
2016. dec. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Alaszkai Malamut, Szibériai Husky, Japán/Amerikai Akita.


Ha első kutya akkor ez a három közül egyiket sem ajánlom, főleg nem kisgyerek mellé(nem azért mert ne jönnének ki jól, sőt ellenkezőleg. viszont kb annyi időt igényelnek mint egy kisgyerek), de ha van időtők a kutyával is foglalkozni akkor jobb társat nem találtok rajtuk kívül a gyereknek. Mindhárom rendkívül ragaszkodó, falkakutya.

Viszont ha nincs időd rájuk, akkor tényleg nem ajánlom. Azt sem érdemes elfelejteni, hogy egy kutyának legyen akármekkora a kerted akkor is kell a séta, mert a kertben nem éri inger.

2016. dec. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22%
A fajták amiket "ijesztőnek" találsz mind játékos kutyák. A husky, malamut, káj, kaukázusi stb komolyabb munkakutyák pedig nem pont kisgyerek mellé valók.
2016. dec. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekünk òriàs schnauzerünk volt. Jàtékos mert 4/6 éves gyerekek közt nevelkedett. Madzag a nyakàba hùztuk nyùztuk nem bánta homokozòba is együtt jàtszottunk, vagyis ő kajàt ásott el mi meg épitettünk. làny kutya volt 3szor hagytuk fialni. Magàn vélemény de a gyerekek mellé jobb ha az olyan lànykutya ami màr nevelt kiskutyàt. Komoly mèly öblös erős hang nagy test nagyon jôl gyorsùlt. Ez volt a miénk 2utcával lejebb volt a "fiùja" na az a kutya vad öntörvényü telepőr òriásschnauzer. Van olyan legenda a pit bullok baby sitterek....Vizslàt ne vigyél a betörővel is jàtszik. Boxer jobb de bohòc az is.
2016. dec. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nekünk 2 rottweilerünk van. Ők szerintem a komoly kategóriába tartoznak. Erős kezű és következetes gazdát igényelnek. A szuka sokkal családcentrikusabb, mint a kan, bár őt kiskorától mi neveltük, a kant csak másfél éves korától. Kisfiamat mindkettő szereti, a szuka határozottan védelmezi, még a kantól is félti. Egyébként szerintem ha jól neveled, minden kutyából lehet tökéletes házörző és egyben családbarát kutya. Rottweilert (főleg kant) semmiképpen ne tarts, ha kicsit is kételkedsz magadban. Félévente ellenőrzi, hogy még mindig mi vagyunk-e a falkavezérek vagy megdönthető-e a hatalmunk.
2016. dec. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Draga valaszolok...:kis felreertesek..

Komolysagot a kinezetre irtam...

Igy mar vili?

Tobbieknek koszi

2016. dec. 23. 01:16
 10/10 A kérdező kommentje:
Es nem elso kutyam lenne.pitbull,husky,es malamut..hozzajuk volt szerencsem eletem soran
2016. dec. 23. 01:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!