Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám megevett egy tampont!...

A kutyám megevett egy tampont! Lesz baja?

Figyelt kérdés

Sok kérdést találtam ezzel kapcsolatban, viszont úgy tűnt, azoknál egészben ette meg a kutya. Nekem kis darabokra széttépkedte (a jelek és a szokása szerint).

10 kg-os, kb. 20 perce történt, egyelőre semmi baja. Ugye nem is lesz?


2016. dec. 23. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Nm is biztos, hogy megette, ha széttépkedve találta meg. Az enyémek is imádnak tépkedni, de attól még meg nem eszik az áldozatot.

Egyébként egy kis darabtól nem lesz baja.

2016. dec. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Duenna ***** válasza:
93%
Próbáld meg a tampon darabokat összeszedni, összeilleszteni, ha kijön egy nagyjából tampon nagyságú vattapamacs, akkor nem ette meg. De az ilyen kisebb dolgokat, amiket lenyelhet, vagy szétcincálhat, és bekerülhet a szájába, azokat el kell rakni a kutya elől. Mint ahogy kisgyerek előtt sem hagyunk ollót, kést, és gyógyszert.
2016. dec. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jelentem, kihányta! :) Szerencsére rosszul sem érezte magát.

Nagyjából összeraktam a darabokat, nem sokat evett belőle egyébként.

Köszönöm a válaszokat!

2016. dec. 23. 13:03
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Örülünk, hogy nem lett baja! Legközelebb kicsit legyél igényesebb, gondolom nem belőled húzta ki. :D
2016. dec. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen, ezentúl jobban elzárom az ilyesmit :$
2016. dec. 23. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!