Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek jobb lennne a...

Szerintetek jobb lennne a kutyámnak ha elaltatnánk?

Figyelt kérdés

Öreg. 14 és fél éves kutyus. Alig hall, nehezen jár, a lépcsőn alig tud felmenni. Nagyon le van fogyva. Van hogy napokig nem eszik. A gerince meg a bordái is kilátszanak. A szőrzete megvisrlt. Fogai már alig vannak. Már nem ugrál örömébe amikor kaját adok neki, meg amikor kimegyek hozzá. Csak van. Egész nap a házában fekszik, csak akkor jön elő amikor kaját viszek neki. Inni is alig iszik. A vizelete is kevés, sokszor pisil de csak pár csepp jön. Nagyon szeretem, de úgy látom hogy csak szenved. És mielőtt állatorvoshoz forsulnánk előbb titeket kérdezlek meg.

Ui.: én is csak 14 vagyok, még gyerek, szóval ne úgy beszélgessetek velem mintha egy felnőtt lennék. Én nem értek annyira az öreg kutyákhoz, hogy mi hogyan van.

Köszönöm előre a váladzokat.

És a sértő kommentektől kíméljetek. Köszi



2016. dec. 24. 09:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Keress egy másik orvost, nem mindenki kontár, de egyet kell értenem abban, h a házhoz kijáró orvosok java része semmit nem ér... rendelőbe vidd el!
2016. dec. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
69%

Télen keveset isznak,pisilnek a kutyák alapból.


Valószínű az izülete rossz a nehézkes járás miatt,viszont a hideg is okozhatja. Ismerősömnek van egy nagy bundájú orosz fajtájú kutyája. Alapesetben az orosz telet bírniuk kell. Viszont a kutya 11 éves és ha a hideg van nehezebben mozog, így csak is bent a házban,szőnyegen fekhet,illetve ízületvédőt kap.

Nálatok is pluszba ront,hogy kint van.


Érdemes lenne egy felszerelt rendelőbe elvinni, és megkérdezni mit javasol a doki.


Valószínű alapból már lejár neki az ideje,de viszont a tünetek alapból egy idős kutyára illenek.Ők ilyenek.


Kijárós dokikat meg el kell felejteni csak oltásra jók,meg hozzanak féreghajtót másra nem.


Több kutyás barátom ráfázott amikor kijáróst hívtak.


Én mindig azt mondom rendelőbe kell vinni és kész.

2016. dec. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Érdemes lenne állatorvossal konzultálni, megvizsgáltatni. De nem házhoz járóval, hanem jól felszerelt rendelőbe vinni. Ha fájdalmai vannak, azt csillapítani.

De míg fel tud állni, tud enni-inni, járni, addig én nem bántanám szegényt. Hamarosan úgyis elmegy magától is. Addig is legyél vele minél többet, simogasd, kedveskedj neki finom falatokkal.

2016. dec. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Elment. 😥😥😥
2017. jan. 14. 09:43
 15/16 anonim ***** válasza:
Sajnálom :(
2017. jan. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Sajnálom 🙁
2017. jan. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!