Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány hónapos kortól ehet...

Hány hónapos kortól ehet sertés csontot egy német juhász kutya?

Figyelt kérdés
2008. okt. 7. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 4-5 hónapos kortol ehet. De akkor jó ajánlatos neki adni ha már a rágófoga látszik akkor szerintem, már lehet neki adni. Az én kutyámnak 4 hónaposan adtuk az elsö csontot azota nem tud rólla leszokni anyira imádja legalább hetente 1-szer kap.
2008. okt. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor már eszik rendes kaját, adhatsz neki, de mindig csak megfőzve.Felnőtt korában is csek főzve.
2008. okt. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,háromhónapos a kutyám és oda van a csontért.
2008. okt. 8. 08:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha már rág szárazat is akkor adhatsz neki. Sokan nyafognak, hogy nem szabad csontot adni a kutyának, mert megfullad. Főleg a szárnyasok csontjával, mert azok szálasa, de eddig egyik kutyinknak se lett semmi baja és mindenféle csontot kaptak már (6éves németjuhász, 2 éves puli).
2008. okt. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
FŐZVE!!!!!Kb.6 hónapos korátol,ha bírja.Az enyém szegény hány tőle....
2008. okt. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!