Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vegyem rá a kutyusom,...

Hogyan vegyem rá a kutyusom, hogy kint végezze a dolgát?

Figyelt kérdés
Január 2.-án lesz 3 hónapos a kutyusom. Most kapta meg az összes oltását, így ettől a pillanattól kezdődően többször van lehetőségem kivinni. Eddig a dolgát a teraszon végezte petpadon, ami bevált. Tudom, hogy nem ajánlatos kivinni addig amíg nincs meg az összes oltása, de olyan helyen lakom ahol nem sok kutya fordul meg, így mindennap sétáltunk 15-20 percet, és reménykedtem abban, hogy kint is elvégzi. Általában a pisilés összejött, olyankor hatalmas dicséret és jutalomfalat következett, de sajnos a kaki még nem sikerült. Séta után mindig kikérőzött a teraszra. Segítsetek, milyen praktikákkal tudnám rávenni, hogy kint végezze a dolgát? Előre is köszönöm.

2016. dec. 26. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, lenne ötletem, de szerintem elküldenél melegebb éghajlatra. :)
2016. dec. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Legyél vele kint addíg míg el nem végzi a nagy dolgát. A jutifalatot meg szerintem hanyagold, szobatisztaságnál elég a dícséret.
2016. dec. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amikor a teraszra kéretőzik, akkor vidd le újra, míg nem sikerül lent kakilnia is.
2016. dec. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!