Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Előfordul hogy agy kutya a...

Előfordul hogy agy kutya a fialás után egy hónapra rá megint tüzel?

Figyelt kérdés

Tudom hogy hogy van a ciklus a kutyáknál,de állítólag náluk is előfordulhat késés vagy akár többszöri tüzelés,igaz ez?

Azért kérdem mert a kutyám kb egy hete be van kattanva,állandóan a kapuhoz rohangál és a kutyákat kémleli vagy ugatja,és az házát is kezdi leamortizálni amit eddig nem csinált.

Összefüggésben van ezek a dolgok egymással?


2016. dec. 26. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Elvettétek a könykeit? Minél előbb vigyétek el ivartalanításra, mert ez nem állapot.
2016. dec. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hol vannak a kölykei? lehet őket keresi.. Amúgymeg a fialás utáni tüzelés nem normális keresd fel az állatorvosod!
2016. dec. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Megvan az összes neki és el is volt eddig,szépen nevelgeti őket.

Én csak arra vagyok kíváncsi h miért kezdte el a házát lepusztítani.

Egyébként akarom ivartalanítani,mert ez nem kívánatos dolog volt.

Csak a franc sem gondolta volna,hogy nálunk kerítés mászó akrobata kutyák vannak.

2016. dec. 26. 14:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tüzelhet, más problémája lehet. Állatorvos megvizsgálta ellés után? Dokinak kéne megmutatni.
2016. dec. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A hormonrendszer felborulása okozhatja ezt a fura viselkedést. Ellés után a kutyáknál is időbe teleik, mire újra a régi lesz. (Pont mint a nőknél szülés után)

Azért, ha nyugtalan vagy miatta, mutasd meg orvosnak.

Ivartalaníttani a kutyát nem csak a nem kívánt szaporulat miatt érdemes. Sok betegség is megelőzhető vele.

Nem csak felétek vannak akrobata kutyák. Ha egy kan tüzelő szukát érez, nagyon találékony tud lenni. Egy ismerősünk kutyája gond nélkül mássza meg a betonkerítést, amikor az utcában tüzelnek a szukák.

2016. dec. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát csak az lesz jobbat én sem tudok.

Amikor megfialt utána még vagy két hétig vérzett egy kicsit,de azt mondta az orvos hogy az előfordul.

Egyébként nincs neki baja,eszik rendesen a kedve is jó,játszani is van kedve.

Csak azt nem tudom h miért fogott bele a lakása átrendezésébe,a bejárat szélét rágja a hőfüggönyt letépte.

Útóljára akkor viselkedett ilyen furán amikor tüzelt,azért kérdeztem hogy előfordulhat e hogy most megint tüzel.

2016. dec. 26. 15:22
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez az előzőnek szólt.
2016. dec. 26. 15:24
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha én nem a saját szememmel látom hogy 2m-es kovácsolt vaskapun mászik kifelé,akkor el sem hiszem.
2016. dec. 26. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!