Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyakzmetikusok! Milyen...

Kutyakzmetikusok! Milyen fésűket, nyírófejeket ajánlatos vennem? (Amiket használni is fogok)

Figyelt kérdés
Van egy Moser gépem, 8-as fejjel meg egy kefém, 4 ollóm meg egy hajszárítóm. Miket kell még vennem?
2016. dec. 26. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
mihez?
2016. dec. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Most végzed el a tanfolyamot?

Vagy mihez mit kell venned?



Kutyakozmetikus vagyok

2016. dec. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2.vagyok, az lemaradt,hogy ha elvégzed a tanfolyamot ott az oktatód mindent elmond! Sőt ha rendes el is megy veled vásárolni.

Nálunk is így volt.

2016. dec. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elvégeztem a tanfolyamot, de nekünk semmit se mondott :/
2016. dec. 26. 19:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Az eléggé gáz.


Amire feltétlen szükséged lesz, érdemes mindegyikből kettőt beszerezni, koszos és tiszta kutyára.

-1 mm fej

-3 mm

-5 mm

-9 mm

-13 mm


pluszba emelő fejeket vegyél azt 1 mm fejre lehet rárakni nagyon jó cucc. 8 db van egy szettben Wahl márka.


Kisebb kefék,nagyobb kefék erősebbek amik bontáshoz jól jönnek illetve puhább kefék amik szárításkor használsz, kell egy fésű amivel a végén át fésülöd a kutyát és így a kisebb csomókat megtalálod,mert ugye csomósan nem adunk ki kutyát.

Érdemes Activet bontókefére is beruházni,nagyon jó!


Kell egy "koszos" olló, amit nagyázásra illetve amikor behoznak egy dzsuvás kutyát,hogy nem kell fürdetni csak nyírni akkor azzal az ollóval nyírod a lábait,fejét, koszos gépfejekkel a testét.

Mivel 15 ezres ollód élét nem akarod elcseszni egy koszos pulira gondolom, 2-3 ezres olló tökéletes koszos kutyákra.


Ha van még kérdésed írj :)

2016. dec. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja nekem moser 45-öm van, moser fejekkel, de van egy andis fejem az 4,8-as szépen nyír, illetve 9 mm-s az arteros
2016. dec. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!