Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyát ajánlanátok?

Melyik kutyát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Egy olyan kutya kellene ami nem rág szét semmit,nem fos össze mindent,és,ha beültetem a kocsiba akkor nem karmolgatja szét.Én amire gondoltam az a francia bulldog,vagy a biston terrier vagy a tacskó.A válaszokat köszönöm.

2016. dec. 27. 02:02
 1/10 anonim válasza:
11%
Szia,én a white westie highland terrier ajánlom,nekünk is ilyen kutyánk van,és ezekre tökéletesen megfelel😊
2016. dec. 27. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%

A tacskónak nagy mozgásigénye van, vele sokat kell foglalkozni. A leírtak alapján nem neked való.


Az, hogy nem rág semmit az orvosolható. Foglalkozni kell vele, így a fölösleges energiáját nem rágásra fordítjva. Ettől függetlenül egy kölyök kutya rágni fog, mert cserélődnek a tejfogai.

Az, hogy hol végzi a dolgát és szétkarmolja-e a kocsit az mind nevelés kérdése.


A helyedben inkább elgondolkoznék egy kistestű kutyán menhelyről.

2016. dec. 27. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%

Ez bármelyik jólnevelt kutyára illik. Elsőnek róllad kéne pár dolgot tudni, hogy harmóniába legyél a kutyával. Szóval olyan fajtát kell választanod ami jelleme passzol a te életritmusodhoz. Szóval hány órát töltenél vele?

Hol lenne? Kert vagy panel

Mennyi időd lenne rá?

Sportolnál vele?

2016. dec. 27. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egy francia bulldogra vagy egy boston terrierre nagyon hasonlítok,az életstílusom elég bohém,nem túl kiegyensúlyozott,szeretek túrázni,futni,nem tudom ez mennyire ciki fiú léttemre jógázni is járok,a kutyával naponta változó időt töltenék,de naponta öt órát nagyon tuti biztos,hogy eltöltenék vele.
2016. dec. 27. 02:47
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
XD én 6 éves koromig jógaoktató akartam lenni. Azt hittem hogy először nagyon kell meditálni és koncenrálni. Aztán majd levegőbe emelkedek, és azt csinálok amit akarok. Nekem ez volt a jóga. A gyermekkór csodái :"D
2016. dec. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

OFF:

XD én 6 éves koromig jógaoktató akartam lenni. Azt hittem hogy először nagyon kell meditálni és koncenrálni. Aztán majd levegőbe emelkedek, és azt csinálok amit akarok. Nekem ez volt a jóga. A gyermekkór csodái :"D


Bocs itt levágta.


Szóval a Boston vagy a francia bulldog jó lesz. Csak ha nagyobb túrákra mész, akkor bizony nem sok idő után kifáradnak (úgy gondolom hogy talán a Boston tovább bírja)

2016. dec. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%

Bármelyik kutya lehet ilyen, amelyik jól van nevelve és nem unatkozik.

Egy unatkozó kutya mindent megrág és kikarmol.

Ha kölyköt vennél magadhoz, akkor tudnod kell, hogy eltart majd egy jó ideig, amíg ezeket eléred nála, amiket felsoroltál.

Olyan nincs, hogy mondunk neked egy kutyafajtát, ami úgy születik, hogy ezeket mind tudja.

Ha sokat foglalkozol vele és a mozgásigénye is ki van elégítve, agyilag is le van fárasztva, egyszer csak ilyen lesz. Az autóban való utazáshoz meg szoktatni kell. Nálunk az egyik kutya mindig tengeribeteg az utazástól. Minden alkalommal telehányja a kocsit. Akkor is, ha előtte nem adtam neki enni.

Nem ijesztgetni akarlak, csak mondom, hogy van ilyen.

Szóval szerintem ezek a dolgok, amiket leírtál, nem nagyon függenek a fajtától.

Válaszd az álomfajtádat. Ha nincs ilyen, akár a menhelyeken is körülnézhetsz, mert lehet, hogy éppen ott találod meg a tökéletes kutyádat.

2016. dec. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem Pitbullom van.

Nem fosik ôssze vissza,nem ràg mert levan mozgatva,az autoba soha nem tett kàrt.

Neveles,foglalkozàs kérdése.

2016. dec. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Olyan kutya nem létezik, amelyik alapból olyan, hogy nem rág szét semmit, nem fosik össze semmit stb. Főleg kölyökkorban.

Bármelyik kutya megfelel a fenti leírásnak, amelyik megfelelően van nevelve, eleget és jól van foglalkozva vele.

2016. dec. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Najo,nem értem,hogy miért kell lepontozni egy választ,amire amúgy SENKI sem írta volna egy másik válaszban,hogy milyen rossz. De amúgy is,mi a baj a westie-vel? Nagyon elegem van,hogy magyarázat nélkül,azért mert olyan kedved van,lepontozod.. tudom,hogy ezt is valószínűleg sokan lepontozzák,de nem értem,hogy miért ilyenek az emberek
2016. dec. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!