Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaugatás miatt szomszéd...

Kutyaugatás miatt szomszéd feljelent!?

Figyelt kérdés
Két csodaszép labradorunk van, kertes házban élünk. A szembeszomszéd szóvá tette h nem tud se éjjel se nappal pihenni a kutyáktól, mert folyamatosan ugatnak! Ami nem igaz! Ha valamit látnak hallanak éjjel párat vakkant a kutya és ennyi. Napközben pedig ha megáll egy autó például (hozzáteszem náluk van átjáróház) akkor jeleznek! Napokban közölte h bejelenti mert tűrhetetlen ez az állapot! Mit tehet? Hová jelentheti be? Tényleg tehetnek valamit? Soha nem veszekedtem senkivel az utcában, ő az aki mindenkibe beleköt vmiért. Most épp mi vagyunk a porondon! Ja! És persze egész nap itthon vagyok tehát ha ugatnak is szólok nekik!
2016. dec. 27. 12:54
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
56%

Megfelelően le vannak fárasztva a kutyák? Mennyit sétálnak egy nap? Biztos, hogy nem unalmukban ugatnak?

Jegyzőnek, állatvédőknek tud szólni, ők pedig kimehetnek megnézi, hogy megfelelően vannak-e tartva a kutyák.

2016. dec. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
40%
Mennyit sétáltatjátok a két kutyát? Úgy kérdezem inkább, hogy hány órát?
2016. dec. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Valószínű rosszul fogalmaztam...a kutyák alig ugatnak!!! De szerinte egész nap és éjjel...az utcában minden háznál van szinte kutya ,több helyen 2 is..Sétáltatni itt nem lehet kutyát,mert akkor aztán tényleg az egész utca kutyája meg lenne őrülve!
2016. dec. 27. 13:08
 4/29 anonim ***** válasza:
49%
A mienk sokat sétál, kétszer is naponta, kertben lakik, mégis ugat, mert a mellékutca másik oldalán műhely van, nagy a mozgás. De hogy legalább kora reggel ne ugasson, bent alszik. De persze a szembeni kertben is ugat egy kutya, az nem zavarja a szomszédot, mert nem éles a hangja. A kutya azért kutya, hogy jelezzen, ugasson!
2016. dec. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem ,hogy csak a mi kutyánk állitólagos ugatása zavarja!
2016. dec. 27. 13:09
 6/29 A kérdező kommentje:
Az érdekelne igazán h mit tehet? Gondolom először is bizonyitania kell az igazát..ami már nehéz lesz!De pl elvehetik e a kutyákat emiatt tőlünk? vagy bírságra számithatunk e?
2016. dec. 27. 13:11
 7/29 anonim ***** válasza:
56%

Hiába fárasztja le a kutya az kutya és ugatni fog ha lát valamit. Ha tényleg igaz amit mond és csak néha ugatnak.


Ha a szembe szomszéd egy f#sz, akkor ez van. A megoldás az, hogy éjjelre bent vannak a kutyák a házban, hogy tudjon aludni a balf#sza, nappal meg kint vannak.

2016. dec. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
59%

Ha feljelent, kimegy a jegyző vagy a rendőr, megnézi őket, rendben vannak, kiállít egy 5-10 ezres csekket és jónapot. Viszont tényleg estére zárd be őket a házba, mert ha többször is feljelent utána már komolyabb dolog is lehet belőle.


Te is feljelentheted őt a többi szomszéddal karöltve, hogy a kutya nem ugat. De ezt már csak akkor, ha nagyon nehéz az ügy, mert elég szar mikor a szomszédok összeugranak egy életre egymással, ilyen szarságokon.

2016. dec. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
39%
Érdekes a mi kutyáink sincsenek sétáltatva mégsem ugatnak éjjel-nappal, csak ha valaki elsétál a ház előtt vagy megáll a ház előtt. Semmi mást...Falun lakunk mis a kutyáink biztonsága érdekében nem visszük őket sétálni (míg kicsik voltak vittük őket, de egyszer kirohant 2 nagyobb kutya és megtámadták a kis csivava mixet....azóta inkább hagyjuk)
2016. dec. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék vele haragban lenni,sőt senkivel..nem az a típus vagyok! Csak egyszerűen érthetetlen! Jön h csináljak a kutyákkal vmit és őt nem érdekli mit..de nem tudnak aludni...és mikor mondom neki h nem értem a problémáját,mert a kutya akkor ugat ha hall vmit és rá is szólok...akkor őt nem érdekli ez tűrhetetlen!
2016. dec. 27. 13:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!