Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Adhatok proteint a kutyámnak?

Adhatok proteint a kutyámnak?

Figyelt kérdés

Ilyenről lenne szó:

[link]

Nekem nem ízlik, ezért arra gondoltam, hogy a kutyám ételébe tennék mindennap belőle. Mennyit adhatok naponta egy felnőtt Rottweiler kannak?



2016. dec. 27. 15:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ne adj neki. Nem kutyáknak való. Lehet baja is tőle. (nem valószínű, de akkor add el ismerősnek, vagy csak add oda, esetleg dobd ki.)
2016. dec. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem ajánlott.
2016. dec. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
embereknek se túl egészséges nemhogy a kutyának:/ inkább add el
2016. dec. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Könyörgöm ne adj neki.
2016. dec. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Extra aminosavakkal

*100%-BAN TEJSAVÓ-EREDETŰ FEHÉRJÉBŐL.


Én valamiért úgy gondoltam, hogy egy picit felturbózhatom az ételét ezzel. A kutyatápokban is vannak ilyesmik. Napi 1 evőkanállal adnék csak neki.

Elolvastátok, hogy miből is áll?

Itt pedig van egy leírás, hogy a kutyáknak milyen aminosavakra van szükségük:

[link]

Szinte minden kutyának fontos aminosavat tartalmaz.

2016. dec. 27. 16:25
 6/16 anonim ***** válasza:

Gondolom fel akarod pumpálni hogy menőzhess vele.

Nem állati fogyasztásra alkalmasak ezek. Próbálj meg te is kutya kaját enni 1hétig.

Tönkre teszi a szerveit bele fog dögleni ha ilyeneket adsz neki.

2016. dec. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
2016. dec. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem fogadod el, hogy mindenki azt írja, hogy ne adj neki, akkor minek írod ki a kérdést? Önigazolásnak szántad, hogy óóó majd úgyis azt írják, hogy adjad neki nyugodtan. Az meg téged minősít, ha elhiszed, hogy ezek a vackok 100% fehérjét tartalmaznak... hosszú távon még azt sem tudják, hogy az emberi szervezetre milyen hatással vannak, ugyanis ezeknek nem kell olyan szogorú teszteken átmenniük, mint a gyógyszereknek, mert ezek "csak" táplálékkiegészítők. Mondjuk a te kutyád, te döntésed, csak akkor nem értem miért teszed fel a kérdést, ha már úgyis eldöntötted h odaadod neki...
2016. dec. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem várok önigazolást, és természetesen elfogadom azokat a válaszokat, amik hiteles ellenérvekkel alá vannak támasztva.

Az ilyenekre nem adok:

"Könyörgöm ne adj neki."

Aki azt sem tudja, hogy mi az az aminosav, csak egyszerűen ellenérzéseket váltanak ki belő az ilyen porok, azok inkább ne válaszoljanak.

2016. dec. 27. 17:47
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen ellenérzéseket vált ki belőlem. Gyógytornász hallgató vagyok, konyítok azért valamennyit az egészséges életmódhoz/táplálkozáshoz. És igen valóban nem ismertek ezeknek a szereknek a hosszútávú hatásai, mert nincsenek tesztelve. a 100% fehérje biztos hogy nem igaz, vagy ha igaz is kit udja milyen vegyi folyamatok során vonták ki és ezen folyamatokhoz milyen adalékanyagokat használnak. Ami lehet olyan kicsi arányban van jelen, hogy 1 doboz esetén nem számottevő, de ha valaki szedi 15-20-30 évig akkor felhalmozódik.
2016. dec. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!