Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A KAU vagy a KÁJ jobb házőrző?...

A KAU vagy a KÁJ jobb házőrző? Melyik nyerne KAU vs KÁJ-ban?

Figyelt kérdés
Melyik a keményebb?

2016. dec. 28. 22:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyedtől függ.
2016. dec. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
70%

10-ből 9x a KÁJ.

10 párat ha összenéznél 9x a KÁJ nyerne, én azt gondolom. De én kuvasz/KÁJ/kangal elfogult vagyok.

Kuvaszos és KÁJ-os tapasztalatom már van, az igazi munkavonalú kuvaszok is szerintem lenyomnák bármelyik KAU-t. Attól, hogy a KAU agresszívebb, eszetlenebb, még nem erősebb, és nem verekszik jobban. Falkában is sokkal jobban működnek, mint a KAU. De egyedfüggő, jól mondják. Kangal amit én nagyon szeretnék egyszer, de 180-200 ezer forintért kapsz egy normális import török kölyök kutyát, ami tényleg minőségi, és elég valószínű, hogy beválik, míg Ázsiaiakat 100-120 ezer körül már lehet venni, Kuvaszt meg sajnos még kevesebbért, mert lebecsülik, lenézik őket, meg sztereotípiákat terjesztenek róluk. Nálunk a kutyák között (Kuvasz, KÁJ) egy kuvasz a falkavezér..

2016. dec. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!