Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az normális hogy a VMP vitamin...

Az normális hogy a VMP vitamin tablettát úgy eszik mintha jutifalat lenne?

Figyelt kérdés

Direkt finomra csinaljak vagy mi? Doktorno irta fel a kutyaimnak mondom remek lehet megint trukkozni. Bele is tettem valamibe. Egyik kutya lenyelte, szuper. A masik kikopte. Na mondom harc lesz. De aztan megszaglaszta es siman megette o is.

Azota a reggeli osztasnal ugy fel vannal ajzva mintha virslit kapnanak...


Direkt finom vagy csak van benne valami ami nagyon kell a

kutyak szervezetenek es azt erzik?



2016. dec. 29. 12:34
 1/5 Duenna ***** válasza:
39%
Olyan anyagok vannak benne, amit úgy hívunk, hogy "ízfokozó" élelmiszer adalék. Ezek megtalálhatóak az emberi készételeinkben is, és a kutyák kajájában is ez van. Valójában nem egészséges az ízfokozó adalékanyag. Vannak olyanok, akik állandóan ilyen kajákon élnek, ha egy rendes kaját esznek, amiben nincs ilyen adalékanyag, már meg sem bírják enni, mert íztelennek érzik az ételt.
2016. dec. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Duenna ***** válasza:
30%
Rövid ideig lehet adni a kutyának ilyen vitamintablettát, mert valószínűleg kell a benne lévő vitamin a kutya szervezetének.
2016. dec. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A kutyákat igen jól meg lehet vezetni az orrukon keresztül. Általában a jutifalatokban is van olyan illatanyag, ami kedves a kutyáknak. Ezt használják ki bizonyos gyógyszerekben, étrend kiegészítőkben is.
2016. dec. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem normális. A vitaminos pezsgőtablettámat én is élvezeti cikknek tekintem :D

Nyilván nekik is ízlik a saját vitaminos tablettájuk.

2016. dec. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Doktorno irta fel. Egy dobozzal 2 kutyanak. 50 napig lesz eleg

Az egyik kutyusomnak rendkivul alacsony a vorosverteste/sejtje??? 200 helyett 25. A masiknak is volt ilyen gond de nem tudjuk mitol... mar kaptak szelesspektrumu fereghajtot is. Az egyiken mar tul vagyunk egy antibiotikum kuran most a masikkal is azt csinaljuk (a feherversejt meg magas...) es kapjak a vitamint.

Amugy nem tunnek betegnek. Esznek isznaksokat rohangalnak. Csak az ivartalanitas miatti vervetelen bukott ki. Eleg sok macskaszar van az udvarban azert kaptak ferrghajtot is de nem jott ki beloluk semmi.

2016. dec. 29. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!