Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hogyan döntenének? ( Többi...

Ti hogyan döntenének? ( Többi lent)

Figyelt kérdés

Szilveszterkor..

1,Otthon (Bent) maradni az imádott kutyussal

(Aki egyébként kinti kutya, csak szilveszter este jöhet be)

2,Elmenni egy (mulatós) bulira, ahol a családdal lennél, de ott van a fejedben hogy a kutya fél(szenved)

1 vagy 2? És miért?



2016. dec. 29. 22:21
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Felesbe az egyest ;) Ha van szoba kennelbe be kell zárni. Mármint a házon belül. Aztán el mehetsz a buliba :)
2016. dec. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

attól, h berakod egy szobakennelbe még a kutya rettegni fog, ez csak a szökést akadályozza meg.

ha tényleg egyedül lenne az egész házban, én otthon maradnék vele. de pl ha a szüleim otthon vannak, simán elmennék a buliba.


*persze a kutya csak akkor fog rettegni, ha alapból félős, ha nem az, akkor jól átgondolnám, hogy mi legyen...

2016. dec. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hagynám magára a kutyámat szilveszterkor. Benti kutya se nem tudom hogy reagálna így veszélyes lenne egyedül hagyni(talán kárt tenne magában, de lelkileg is sérülne az meg nem hiányzik).
2016. dec. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Ha el is mennék, a kutyát mindenképpen bezárnám olyan helyre, ahonnét nem tud kimenni és nem tud kárt tenni magában. Állatorvostól lehet kérni enyhe nyugtatót is.
2016. dec. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az egyes verziót javaslom. Nekem szilveszterkor eszembe sem jutna elmenni otthonról, mióta kutyám van.

Ők kinti-bentiek, de vihar és tüzijáték esetén bent vannak.

Én kinti kutyát nem hagynék otthon egyedül bezárva. Egyrészt egy kinti kutya bepánikol, ha be van zárva, másrészt szörnyű zajok is lesznek, amik nem tudja, hogy honnan jönnek, ettől még jobban megijed.

De ha nagyon szeretnél elmenni bulizni, ami egyébként teljesen érthető, akkor érdeklődj esetleg kutyapanziókban. Egy napra nem hiszem, hogy csillagászati összeg volna az elhelyezése.

Így nem kellene attól félned, hogy baja van a kutyának, vagy szétszedi a házat.

A kecske is jóllakna és a káposzta is megmaradna :)

2016. dec. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%
Zárd be aztán menjél bulizni nem kell ekkora felhajtás egy kutya miatt ha otthon maradsz a kutyával ugyanúgy fog félni mint ha ott se lennél.Mi is minden évben otthon hagyjuk a kutyákat.
2016. dec. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Válaszokat köszi! <3 Döntöttem, és maradok vele, otthon
2016. dec. 30. 20:37
 8/9 anonim ***** válasza:
3. A kutyát hozzá szoktatni a lövéshez, majd bent hagyni a lakásban, akár szobakennelben. Persze ennél a verziónál foglalkozni is kell a kutyával, dolgozni kell a problémán.
2017. jan. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Hagy féljen!
2017. jan. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!