Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Több kutyások, nektek van...

Több kutyások, nektek van kedvencetek? És miért ő?

Figyelt kérdés

Két kutyám van, és azt hiszem az egyiket jobban szeretem. Aki pár hónappal korábban került hozzám.


Teljesen más a két állat és ot talán azért szeretem kicsit jobban mert jobban hasonlít rám. Önállóbb.


A másik kutyus amúgy sokkal szebb és aranyosabb, bújósabb is. Őt is imádom, de mégis...


A férjem is azt mondta hogy látszik rajtam melyik a kedvencem. Pedig mind a kettő mindig egyforma bánásmódot kap. Még az ölemben eltölthető idejük is ugyanannyi. És a másikért is oda vagyok meg vissza meg nem kell sajnálni őt se mert a férjem őt szereti jobban. Úgy is szoktam hívni hogy apa kedvence olyan látványosan kivételez vele...


Ti tudtok kulönbséget tenni a kutyák közt?



2016. dec. 29. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kettő van, két fiú. Az egyik egy nagyobb kutyus, öregebb is, ő sokkal nyugodtabb és csendesebb, a másik meg egy kicsi örökmozgó, folyamatosan ugrál. De én nem tudnám megmondani, hogy melyiküket szeretem jobban, teljesen ellentétek és talán ezért sem tudnék választani. Mindkettő aranyos és mindkettejüktől ugyanannyi szeretet kapok én is. Csak az különbözik ahogy kifejezik. :)
2016. dec. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Szerintem azért van ez mert ahhoz jobban kötödsz!és én ügyanügy szeretem a kutyáim nincs kivétel.
2016. dec. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az a normális, ha valaki mindegyike gyerekét szereti. Legalábbis ideális esetben...ha gyerekeknél így van, állatokkal is igy kellene érezni. De az érzelmeidnek nem parancsolhatsz...
2016. dec. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem viszont a szulok se szeretik ugyanugy minden gyerekuket csak maguknak se valljak be. Illetve van aki igen. A kollefamnak 3 gyereke van bevallotta hogy az egyik lanya a kedvence. Azt nem mondta meg melyik. En is imadom mind a ket kutyamat a tuzbe mennek ertuk de nem ugyanolyanok igy nem is tudom oket ugyanugy vagy ufyanazert szeretni.
2016. dec. 31. 15:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. *Egyenlően szereti

Nekem aztán mondhatod, hárman vagyunk testvérek és engem szeret a legkevésbé 😂 de én nem tudok választani az új és az elhunyt kutyám között, nem is szabad. Mindkettőt imadom

2016. dec. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen megértem ezt is ☺ de az elhunytra en nem is gondolok. A gyerekkori tacsink. Na o egy igazi diktator volt. Egy egyeniseg. Nem hasonlitgatom ot en senkihez. Csodakutya volt. Es a mostaniak is azok.
2016. dec. 31. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!