Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a legjobb eszköz kutyagumi...

Mi a legjobb eszköz kutyagumi rendszeres feltakaritására?

Figyelt kérdés
Nem a séta közbeni felszedésre gondolok, hanem a napi kerti és ház elötti kaki gyűjtéshez mi a legjobb eszköz/ módszer?

2016. dec. 30. 10:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Lapát meg valami kis kaparó eszköz ami lehet kicsi kertészgereblye vagy kislapát stb stb.
2016. dec. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
70%
Gondolom nem alkalmi dolog, így érdemes valami vödörbe beleszedned majd szemeteszsákba tenni és kukázni. Nyilván mehet egyből a zsákba is, de sok zsák lenne. :D ha a vödörnek van teteje akkor le tudod zárni 2-3napi adagot dobsz ki egyszerre. Szedni pedig naponta vagy ha nem megoldott 2naponta szedd össze.
2016. dec. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi tartunk egy kinti szemetest egy kukazsákkal benne. Nem csak a kutyapiszoknak, de elhullott madaraknak, egereknek is ott a helye. A felszedéshez százasboltban gyerek homokozószettet vettünk, kis lapát meg gereblye. Teljesen ideális.
2016. dec. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Kislapát. Esteleg kerttisztaságra szoktatod a blökit. A mi elsőnk magától lett az, a saját örömére, aztán a menhelyi is úgy 1 hónap alatt eltanulta. Ehhez persze az kellett, hogy minden nap nagyjából ugyanabban az időben van a reggeli és a délutáni kirruccanásunk is. Már csak kizárólag séták alatt végzik a nagydolgukat, a ház előtt sem szokták sosem. A legtöbb blöki magától rááll erre, ha van alkalma rendszeresen házon kívül intézni, a területüket alapon szívesen tartják tisztán a blökik. Kivétel persze ha hasmars van, betegség, vagy benyalnak valamit, ez évi 1-2 alkalom és akkor is mindig ugyanoda, így egyből észreveszem. A pisilés persze más, természetesen azt tolják ezerrel a kertben is :D
2016. dec. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Mi kakizacsival vagy uzsizacsival szoktuk. Ket kutyara ez napi 4 kaki ket zsak mert egyszerre szoktak kakilni.
2016. dec. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
De itt ipari mennyiseg van elottem, mert a tisztelt kutyasok itt szaratjak a tisztelt kutyaikat. Zacsival nem tudok heti tobb kilo kutyaszart osszeszedni...
2016. dec. 30. 19:01
 7/27 anonim ***** válasza:
Jó, ezt nem írtad bakker, de nagy cucc, akkor nem uzsizacsi, hanem kukazsák. Tényleg nagy feladvány... nem tudom, hogy kéne kitalálnunk amúgy, ha nem írod le.
2016. dec. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Kakis zacskó vagy uzsonnás, fagyasztós. Egy nagy zsákba/vödörbe a kisebb szemeteket és bele a kukába.
2016. dec. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Heteske olvasd el ujra a kerdest. ESZKÖZT kerdeztem, amivel a kutyad utan a szart osszeszedhetem a hazam elott. Nen azt kerdeztem h mibe tegyem a kutyad szarat, hanem hogy MIVEL szedjem ossze ...

Es a kerdesben benne volt minden lenyeges info...

2016. dec. 30. 20:06
 10/27 anonim ***** válasza:
És én válaszoltam is az előző kommentben, azt meg le se tojtad... ennyike a kérdéseddel kapcsolatban
2016. dec. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!