Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg nem kell a kutyákat...

Tényleg nem kell a kutyákat simogatni?

Figyelt kérdés
Tegnap olvastam egy fórumon, hogy nem kell a kutyákat simogatni mert ez leginkább stresszeli a kutyát. Nekem kinti kutyám van, de nagyon igényli, hogy simogassam, ha beengedem, akkor is bújik, ha abbahagyom a simogatást, akkor a lábával nyúlkál a kezem felé, ha folytatom megnyugszik. Eddig nem gondoltam, hogy rosszat teszek. Le lehet őt erről szokatatni? Mert ma próbáltam nem simogatni, de addig produkálja magát, míg hozzá nem érek.
2016. dec. 30. 12:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ez csak akkor nem baromság,ha más kutyájára értette. Nekem is van kutyám, a családnak hízeleg, de ha idegen akar felé nyúlni, akkor morog, és ha azért is meg akarja simogatni, akkor..... namost egy h.lye részeg majdnem rosszul járt az utcán emiatt.
2016. dec. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
ha nem idegen kutyára értette, akkor nem normális. pl. hogyan dícséri meg a kutyát, ha meg sem simogatja? viszont egész nap simogatni meg babusgatni sem kell. mi van amikor csak egyszerűen ülünk egymás mellett, odabújik és nézünk egymásra bambán :)
2016. dec. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!