Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyafajták családkedve...

Gombolyag13 kérdése:

Melyik kutyafajták családkedvelőek?

Figyelt kérdés
Igazából egy közepes növésű, hosszabb szőrű fajtát keresek ami keveset ugat és nincs nagy mozgás igénye. Létezik ilyen fajta kutya?

2016. dec. 30. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

Az hogy család kedvelő, és ugatós-e attól függ hogy TI hogy nevelitek meg.


Szerintem menjetek be az első menhelyre.


Ez így nagyon kevés információ. Írd le hogy mennyit tudsz költeni rá havonta,Naponta mennyit és mit folalkozol vele, kutyaovi kkutyasuuli lesz-e stb.

2016. dec. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos a szüleim nem szeretnének menhelyi kutyát. Törzskönyvezett fajtiszta kutyust szeretnének. Az előző 3 kutyánk német juhász volt de most más fajtát szeretnénk.
2016. dec. 30. 22:05
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon jól teszik a szüleid. Gyerek mellé a legjobb a törzskönyves kutya. Mivel ismertek a felmenőik, ezért nem zsákbamacskát vesztek. Trauma sem érte jó eséllyel a kutyát. Nekünk voltak menhelyi korcsaink, de 2 beteges volt (az orvos sokkal drágább volt egy fajtatiszta kutya áránál), egyet pedig visszavittünk, mert belemart a gyerek arcába. 2 törzskönyves cavalier king charles spániel van a harapós dög helyett és nem bántuk meg. Egy morgást sem enged meg magának. Okos, kedves jószágok. A gyerekekkel imádják egymást. A collie is családszerető fajta. Egyik rokonnak van.
2016. dec. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én Colliet szerettem volna de azt mondták nagyon sokat kell vele foglalkozni és nincs rá elég időnk. Meg azt olvasták róla hogy nagyon sokat ugat.
2016. dec. 30. 22:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Mennyi időtök lenne rá? Minden kutyával sokat kell foglalkozni. De családkedvelő fajták: golden retriever, ír szetter, talán angol szetter (ennek a jellemét annyira nem ismerem), igaz ők inkább nagy termetűek, de leonberger, berni pásztor.
2016. dec. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Spánielt mondanám ha élhet bent.
2016. dec. 31. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha tetszik a border collie de túl energikus neked, akkor tudom ajánlani az Ausztrál Juhászt, hasonlít a Borderhez, csak szebb, na meg nyugisabb, alkalmazkodóbb, és Aussiet csak törzskönyvvel tudsz venni mert olyan ritka hogy még nem szaporítják hanem tenyésztik. Nekem is Aussiem van!:D
2016. dec. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!