Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » -Nekem egy fajtiszta németjuhá...

Léhi istván kérdése:

-Nekem egy fajtiszta németjuhász kutyám van, most kb fél éves meddig lehet tanítanom. AZ alapokat már tudja. Pl. :ül pacsi ilyenek?

Figyelt kérdés
2016. dec. 31. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért hagynád abba bizonyos időpontban a tanítását?

Amíg él a kutya bármikor, bármit lehet neki újat is tanítani.

2016. dec. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Előzővel egyet értek.Öreg kutyát is lehet tanítani,sőt szocializálni is,max nehezebben
2016. dec. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy németjuhász nem csak lehet, de kell is egész öreg koráig tanítani, dolgoztatni.
2016. dec. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

* fajtatiszta.

Időskorában is lehet tanítani, az más kérdés, hogy már kevésbé lesz rá fogékonyabb, nehezebben jegyzi meg.

2016. dec. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En egy 6 éves kutyát tanítok most, lelkes es könnyebben odafigyel mint egy kölyök (bár most is nehéz összpontosítani a figyelmét:D)
2016. dec. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egész életében lehet tanítani, sőt kell is.
2016. dec. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kénytelen is leszel tanítani, mert nem fog békénhagyni. Nekem egy 21 hónaposom van, és csüng rajtam, hogy mikor foglalkozok már vele????? Majdnem beszél. Csak a h.lye nem értené. Oda áll a vizes tálja elé, rámnéz, bele néz a tálba, megint rám néz. Ja mondom, hogy elfogyott a vized??? Ilyesztően okos dolgai vannak.
2016. dec. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!