Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám berúgatni a...

Hogyan tudnám berúgatni a kutyámat?

Figyelt kérdés
nem issza meg az alkoholt:( nem tudja mi a jó
2008. okt. 8. 00:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Remélem, csak viccelsz.

Ez állatkínzás, amiért megbüntethetnek.

De én jobban sajnálnám szerencsétlen kutyádat.

2008. okt. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
az a mi a jó, az amivel meg is ölheted. az állatoknak nem éppen jó az alkohol, és nem tudom mégis mit vársz, hogy majd a kutya ugyanúgy fog reagálni az alkoholra mint te? inkább csak rosszul lesz, és szenvedni fog, nem tudja majd mitörténik, mit vársz hogy felpattan az asztalra és nyom egy elvistáncot jókedvében? őrült.
2008. okt. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
én csak örömet akarok neki szerezni
2008. okt. 8. 02:12
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor még a közelébe sem viszed az alkoholnak!

Szenvedni fog tőle az elejétől a végéig.

2008. okt. 8. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

Van kutyáknak való sör. :) Tele vitaminnal, s nincs alkoholtartalma.


Miért akarod itatni? A kutya okosabb,mint az ember, a kutya le tudja küzdeni anélkül a problémáit, hogy alkoholhoz nyúlna. Nem kell neki alkohol, hogy hamarabb elaludjon, ahhoz sem, hogy ellazítson. Akkor meg minek?

2008. okt. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Nem lesz neki jó ha berúgatod... Az az öröm, ha békén hagyod az alkohollal.

Amúgy tényleg van kutyasör, Fressnapfban lehet kapni :) Annak biztos fog örülni.

2008. okt. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
A kutyám ivott múltkor a földre kiömlött sört, kb 1 kiskanálnyi lehetett. Mivel kistestű, rá 3-4 percre elkezdett hatni az alkohol, szépdült a kutya, a fülét vakerászta és rázta a testét. Jópofa volt, de nem örülnék ha legközelebb is inna, mert nagyon nehezen bontja le a szervezete az alkoholt és az az érzés félelmetes az állatnak, minthogy kellemes. Azt se tudja mi van vele és megijed. Amúgy tiszta hülye vagy
2008. okt. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom én sem jó dolognak ha eszt teszed egy kutyával a kutyát el is vehetik tőled és nem szabad meglepődni ha netán elvinnék tőled.És ha nem isza meg az alkoholt akor agyál neki tejet és vizet
2008. okt. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
lenne egy tanácsom!nagyon gyorssan keres egy ujságot amiben fel tudod adni a hirdetést a kutyádrol h elado vagy ajándékba el vihető!mert nem normális dolgol ha te ezt szeretnéd vele tenni!sajnlom a kutyátad!és ha ezt meg teszed és meg tudja valaki akkor komoly buntetés is várhatsz!ne tedd meg!!!
2008. okt. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
77%
egy ismerősöm egyszer drogot adott a kutyusának. borzalmas volt látni, ahogy szenvedett tőle. állatkínzás bármi ilyesmit adni egy állatnak. bár szerintem te vagy az állat inkább, ha egyáltalán ilyenen gondolkozol.
2008. okt. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!