Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tisztelt kutyatulajdonosok!...

Tisztelt kutyatulajdonosok! Még mindig úgy gondoljátok, hogy nyugodtan lehet póráz nélkül sétáltatni a kutyákat közterületen?

Figyelt kérdés

Egy ártatlan, sokak által kedvelt cica lett az áldozata egy felelőtlen kutyásnak. Megjegyzem, ha az én kishúgomra támadna rá egy ilyen szabadon engedett korcs, én az acélbakancsos cipőmmel rúgnám fejbe az állatot és utána a gazdit is.


[link]


2016. dec. 31. 21:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%
Az állattartási rendelet szerint közterületen el lehet engedni a kutyát. Nekem 2 kutyám van, nyílt utcán mégsem engedem el őket. Pont nem hiányzik, hogy egy ilyen ideggyenge barom, mint Te csak úgy minden előzmény nélkül rájuk támadj.
2016. dec. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%

Szegény cica...

A mi kutyánk macskák között nőtt fel, úgy is viselkedik (nyalakszik, ül, ugatás helyett nyafog). Sosem tenne ilyet, ezért mehet póráz nélkül macskás területen.

2016. dec. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
98%

A tisztelt kutyások nagy része a parkban, öreg tó vagy cseke partján engedi szabadon a kutyáját és nem a város közepén a négysávos út tőszomszédságában.


Ez az ember nyilván egy idióta volt főleg ha olyan a kutyája hogy tudja hogy megugrik macska után pl. Ezzel a sajat kutyáját is veszélyeztette.

2016. dec. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%

Igazán sajnálom:( Nekem is van 2 cicám. Teljesen átérzem! :'(


DE SOHA NEM SZABAD ÁLTALÁNOSÍTANI!!! A KUTYÁSOK 60%-A RENDES, FELELŐS ÁLLATTARTÓ!!!

Attól még hogy van kutyám én is felelős vagyok? A kérdésedben minden kutyatartót felszólítottál. Én magam is kutyatartó vagyok, de - mint a kutya tartók nagy része - pórázon sétáltatok.


A Kérdező egyértelműen előítéletes és borzasztóan nem ért a kutyásokhoz. Teljes mértékben megértem a felháborodását de nagyon felelőtlenül általánosít ami nem csak sértő...

2016. dec. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
86%
"korcs"? "acélbakancsos cipőmmel rúgnám fejbe"? Normális vagy, hogy így beszélsz? Ne csak macskabarát legyél.
2016. dec. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
98%
Erős vagy... Menj keresd meg a cicát szétszedő kutya gazdáját, ne itt emberkedj!
2016. dec. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
97%

Ha az én kutyámmal találkozna egy macska séta közben, a legnagyobb baja az lenne, hogy nyálas lenne :D

Bár én nem szoktam mostanság póráz nélkül sétáltatni, főleg, mert félek az olyanoktól, mint te.

Sajnos sok a gonosz ember, akik ártatlanul bántanak egy kutyát. Megmérgezik, agyonlövik, agyonütik szegényeket.

Annó engem azért is fenyegettek meg, mert valakinek a háza előtt elsétáltam a kutyámmal, pórázzal. Sajnos ilyenek az emberek...

2016. dec. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
38%
Hogy a bor nem sulne le a kepedrol! Es azokrol a kutyakrol akiknej macska kaparta ki a szemet, arrol bezzeg nem irsz... Hogy lehetsz ennyire altalanosito, ontelt, felfuvalkodott, kotozkodo ember? Mondd, hol nevelkedtel? Mert ott aztan nagyon elc**sztek a dolgot. Az acelbakancsos cipoddel rugbal fejbe egy allatot???? Te normalis vagy?? Annak pedig tenyleg, nagyon sok ertelme van hogy kozossegi oldalakon irjunk egy halott macskanak... Hogy hova fejlodott a vilag... Az ember feljebb all a tobbi elolenyen... A civilizalt emberiseg... Beszrok
2016. dec. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%
Na akkor lássuk a tényállást: a jogtalanul póráz nélkül sétáltatott kutya megölt egy jogtalanul az utcán tartott macskát. Merthogy a macska sem mászkálhatna odakint felügyelet nélkül a törvény szerint, megszokás ide vagy oda. Szóval ha rugdalózni akarsz, akkor a macska gazdája is kaphat egyet.
2016. dec. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
98%
Egyébként ennyi erővel téged is zárjanak be, nehogy véletlenül megrúgjál valakit. Az emberek veszélyesek, nézd csak meg a police.hu-t :) Pórázon kéne tartani mindet, és főleg szájkosárban.
2016. dec. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!