Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen hámot célszerű venni,...

Milyen hámot célszerű venni, csináltatni?

Figyelt kérdés
Van egy németjuhász kan kutyám 3 éves szóval már nem kicsi,és azon gondolkoztam hogy télen meg lehetne tanítani hogy húzza a szánkót,és erre a célra szeretnék egy hámot venni.Anyukám már csinált egyet pántokból (az anyukám varrónő) erős géppel varrta meg amikkel a bőrt is szokták,de a kutya 1-et ugrott és már szét is szakadt.Szóval nem tudom milyen hámot lenne célszerű venni,vagy milyen anyagból.

2016. dec. 31. 23:18
 1/6 A kérdező kommentje:
eBay-ról érdemes lenne rendelni,mert azért az ár sem mindegy :D
2016. dec. 31. 23:19
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Húzó/szánhúzó hámot vegyél azok erre vannak tervezve
2016. dec. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Manka68 ***** válasza:

Szerintem ők profik : [link]


Ha házilag szeretnétek legyártani, szerintem erős anyagból (bőr, műanyag szalagok, esetleg farmer?) és a varrásra én rásegítenék szegecseléssel. Én most csak ötletelgetek, sosem csináltam még ilyet, bocs ha esetleg hüleséget írok. :-)

2017. jan. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Én a Julius K-9 termékeket javaslom, azok közül is az oldalkarikás hám megfelelő csak a húzásra. Profi szinten nem lehet ilyennel szánkót húzatni a kutyával, de hobbira, otthonra párszor tökéletes: [link]
2017. jan. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Húzásra ezek a hámok alkalmasak: [link]
2017. jan. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Súlyhúzó hámot a vagus dogsnál vennék, mi abba tettük bele télen a kutyákat, simán elhúztak. Árban 6-8 ezer ft.
2017. jan. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!