Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinti kutya, de beengedtem...

Kinti kutya, de beengedtem éjszakára, nem fog megfázni most, hogy megint kint van?

Figyelt kérdés
Tavaly nem félt a tüzijátéktól, most nagyon, ezért beengedtem az előszobába este 10-kor, mert felénk már akkor elkezdték a durrogtatást. Az a ház leghűvösebb helye, de még így is van legalább 18, kint meg napközben is max. -5. Nem lesz baja? Amúgy kinti kutya, semmi baja a hideggel, ücsörög a havon, eszi a jeget, gyönyörű vastag a bundája.
2017. jan. 1. 07:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz.
2017. jan. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Enyém többször is bejön, igazából bejöhet amikor csak szeretne. Eddig semmi baja nem volt belőle.
2017. jan. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi is behoztunk,de annyi hogy itt bent lihegett,kint meg jól érzi magát.

Nem fog megfázni.c:

Gondolj a hosszabb szőrű panelkutyákra.Kint is bent is bírják ugyanazzal a bundával,nem betegek.

A tied is bőven kibír egy éjszaka változást,meg az enyém is

2017. jan. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!