Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajtát választanátok?

Milyen fajtát választanátok?

Figyelt kérdés

Milyen fajta a kedvenc kutyatok?

Ezek kozul melyiket valasztanatok?

Saluki (perzsa agar)

Angol cocker spaniel

Francia spaniel

Cavalier king charles spaniel

Francia bulldog


2017. jan. 2. 14:16
 1/10 anonim válasza:
33%
Francia bulldog
2017. jan. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Ezek közül egyiket sem választanám.
2017. jan. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Milyen célra? Hobby, sport, vadászat, kiállítás...? Milyen családba? Kertbe vagy lakásba? Mennyi mozgással? Hm...
2017. jan. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Cavalier-m van ketto. Es ok a kedvenceim nyilvan.
2017. jan. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%

Ezek közül egyiket sem.

Kedvenc fajtám a dobermann.

2017. jan. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Ezek közül egyiket sem. De ha nagyon muszáj talán cavalier
2017. jan. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Egyik sem kedvencem, Saluki őrült drága, spánieleket nem szeretem, a francia bulldogot választanám ezek közül, mert kis pörgős izomgolyó és van egyénisége. De a németjuhász és a rottweiler a kedvencem.
2017. jan. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%

Kedvenc kutyafajtám a keverék és törpe schnauzer. Az általad felsoroltak közül egyiket sem választanám, nem a szívem csücskei ezek a fajták (persze az összes kutyát szeretem, ne értsetek félre).

De egyébként nem értem, hogy hobbi célra, barátnak minek kell fajtatiszta kutya? Persze nem vetem meg a fajtatiszta kutyás gazdikat, de túlértékelik a fajtatisztaságot (persze aki valamire szeretné használni a kutyát pl. vadászat, akkor oké a vizsla meg egyebek) . De engem még az tud felidegesíteni, hogy egy csomóan azt hiszik, hogy fajtatiszta kutyájuk van és közben nem is (mert törzskönyv nélkül egy kutya max csak fajta jellegű keverék), de azért lenézik a keverékeseket, "korcsnak" hívják őket és stb. (Akinek nem inge, nem veszi magára ;) )

2017. jan. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolso hogy valaszoljak: nekem azerz lett cavalier-m es nem.keverekem mert en egy gyenge gazdi vagyok es azt irtak hogy a cavalier-t nem kell szigoruan fogni csung a gazdi akaratan. Es tenyleg. Oket csak megkerem, nem utasitom es azt teszik amit szeretnek. Ha leszidom oket verig sertodnek, de eddig ha havonta egyszer buntibe kell kuldeni valamelyiket akkor sokat mondtam. Ha valamirol ketszer elmondom hogy nem szabad harmadszorra mar nem csinaljak ( kiveve a macskaki zabalast es ugy altalaban a mindenfele zabalast, megha nem is eheto)


Ha valaki garantalja nekem ezt a stresszmemtes kutyanevelest egy keverekkel akkor nekem mindegy meg jobb is mert egeszsegesebbek. Szoval en ezt neztem es ez alapjan valasztottam. Az iszonyu cuki pofi csak ez utan jott.

2017. jan. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nos hat...

#8..... pff... annyiban igazad volt ,hogy a törzskönyv nélküli fajtisztának hìvott kutya csak fajta jellegű keverék , de kb. Ennyi...

Hat figyelj mar...

A fajta tisztakrol pontosan meg lehet mondani hogy mekkorak lesznek kifejlett korukban, mekkora mozgast ,szor apolast fognak igenyelni stb...

Az is igaz hogy nem kinezetre valasztunk kutyat....

De #9.. mindenben igaza volt! Ugyhogy tobbet nem is kell irnom..egyetertek vele!

2017. jan. 2. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!