Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit ehet és mit eszik egy 8...

Mit ehet és mit eszik egy 8 hetes rottweiler kutyakölyök, előre gyártottakat nem akarok!? Inni csak vizet és húslevet szabad neki adni? Éjszaka, ha még házon belül tartjuk pár hétig, mennyit alszik, és mennyit csörtet egy ilyen pici kutya?

Figyelt kérdés
/Kint még nem hiszem, hogy megmaradna, meg nem is akarom rögvest egyedül hagyni. /
2010. máj. 4. 09:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Kutyák számára a legjobbak a prémium minőségű puppy (kölyök) száraztápok. Magad is főzhetsz neki, ez egy kicsit bonyolultabb. Konyhai maradékon(húslevesen) nem él meg egy kölyökkutya, nagyon fontos hogy mit adsz neki, mivel ez kihat az egész fejlődésére.
2010. máj. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%

Sztem 8 hetesen még szopnia kéne..


Vagy főtt hús, péppé törve meg tej..

2010. máj. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
16%

ma 09:37


Miért ne élne meg?


Mert a Tv be a Tápokat reklámozzák?


(kiborít az ostobaságod)

2010. máj. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
16%

Mellesleg az a leírás is kábé olyan mintha egy tápügynök mondaná!


Ha így lenne ahogy állítod, akkor már nem lennének kutyák!


15 évvel ezelött ugyanis még azt se tudták itt hogy mi az a kutyatáp!! (hogy lehet így átmosni embereknek az agyát? ez már müvészet!)

2010. máj. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként szerencsésebb lenne mellé egy dajkakutya, vagy egy másik kölyök, mert ha egyedül van akkor fél és vonyít, nameg idegbeteg is lesz...


Ha nincs másik kutya akkor szerencsésebb ha veled alszik egy kosárkában az ágyon, vagy legalább a közelében vagy

(1 méteren belül)..

2010. máj. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%

Inni vizet adja neki , esetleg húslevest !

Enni jó minőségű kölyök tápot vegyél neki (Acana , Royal Canin , Hill's ). Mellé főzzél neki (rizs + főtt húst , zúzát, májat , vadhúst (Én ezt szokta az enyémeknek ) !

Tejet , krumplit NE adj neki! És NE fűszerezd meg a kiskutya ételét,nem szabad !

Az oké , hogy nem szeretnél előre gyártott tápot , konzervet adni a kutyádnak , de mikor 30-40 kg os lesz , akkor azért a húsból és a rizsből elég sokat kell majd venned hogy jól is lakjon !

2010. máj. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%
Inni nem kell neki más csak víz. Enni pedig a legjobb a prémium kölyöktáp. A legtöbb kutya ezt eszi és nincs tőle semmi bajuk, szépek, egészségesek. Ha főzni akarsz neki akkor viszont HÚST kell venni neki (nem csirkalábat meg far-hátat hanem igazi húst) és zöldségeket. Csak az a baj hogy akkor neked kell beállítani az arányokat ezért ennek nagyon utána kell nézni.
2010. máj. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%

Mondjuk nekem 10 hetes a német juhászom de én adok neki száraztápot naponta 2x és egyszer főt kaját!Rizst,csirkehúst,répát megfőzöm!Evett már főt csirkenyakat,tojást,túrót,stb.

A 10:00 válaszolóval egyet értek,15-20 éve nem nagyon voltak száraz tápok és akkor is volt már német juhász kutyám neki csak főztem nem volt más!Gyönyörű egészséges volt és hosszú életet élt meg!Az ő étrendjében szerepelt még a tészta,nyúl máj-tüdő stb.

Egyszer hozattam neki egy BENTO nevű száraztápot az egyik állatkereskedővel (mert nálunk nem igazán lehetett kapni ilyesmit)de nem ette meg!Csonterősítőnek pedig a gyógyszertárakban lehetett venni úgynevezett MárkusPort!

Ja meg még frolik is volt már akkoriban azt jutalomfalatnak vettem!:)

2010. máj. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%
Utolsó előtti vagyok. A nővérem 30, kamasz korában kutyád volt. Nagytestű kutyái voltak. És TÁPPAL etette őket. :) Gyönyörű, kiképzett kutyák voltak, sokáig éltek. Akkor most mi van? Akárhogy számolom, ez 10-15 éve volt. :) Ja és nrem vagyunk és voltunk gazdakok, mégis jutott erre. Az egyik kutya kullancs miatt a másik meg végelgyengülésben halt meg. Egyik sem olyan betegség miatt ami a táp miatt lehetne.
2010. máj. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
*kutyás
2010. máj. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!