Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Télen, hidegben szabad meleg...

Alexa1 kérdése:

Télen, hidegben szabad meleg vizet adni a kutyáknak?

Figyelt kérdés
Kutya, meleg víz
2017. jan. 3. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Szabad, csak fölösleges.
2017. jan. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
célszerű,mikor este szépen befagy a vize én ráöntök 1 liter forrásban lévő vizet a vödörre,aztán ihat,igaz ettől még hideg lesz a vize,jeges, :D
2017. jan. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért felesleges?! Magyarázd meg.
2017. jan. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

Nem érdemes.

A meleg víz fagy meg hamarabb. Ez illogikusnak hat, mert a meleg vízből több energia elvonása szükséges, mielőtt megfagy. Azonban a párolgás a döntő tényező. A meleg víz sok párát termel, különösen hideg körülmények között. Ennek eredményeként hamarosan kevesebb víz lesz a „meleg” edényben, s így az hamarabb meg is fagy.

2017. jan. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, de itt a kutya érdekeit kell nézni, nem? Nem jobb neki a meleget inni, ha rendszeresen cserélve van neki?
2017. jan. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 klopusz ***** válasza:
Én inkább naponta kétszer adok neki inni frisset.
2017. jan. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Miért, ti télen a csapból forró vizet engedtek a pohárba és azt isszátok sima víz helyett?
2017. jan. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát hogyne, mi is kint lakunk az udvarban.... ugyan már. Én langyos vizet adok a kutyámnak és azt sűrűbben cserélem, hogy ne fagyjon meg. Szerintem jobb ha azt issza, mint a jeges vizet amikor kint is hideg van.
2017. jan. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat, sokat segítettetek :)
2017. jan. 4. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!