Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam a ruhához...

Hogyan szoktassam a ruhához hozzá a kutyámat?

Figyelt kérdés

Egy 5 év körüli csivava keverék kutyusról van szó. Patellásak a hátsó lábai, voltunk vele több dokinál is, akik azt mondták, hogy inkább ne műtessük meg, nem hátráltatja semmiben. Kíméljük, zöldkagylót kap. A hétköznapokban észre sem lehet venni, vígan megy, szaladgál, játszik.


Na most hogy jött a hideg idő, adtam rá kutyaruhát, lévén hogy rövidszőrű és hogy a +20 fokból ki a -10 fokba nem túl jó neki. Séta előtt mindig pörög meg ugrabugrál, de ha ráadom a ruhát, akkor leül és úgy néz rám, mint akit büntetnek... kint meg végigsántítja az utat... Ruha nélkül meg semmi baja, nagyon hidegben van hogy 1 óra alatt 1x felkapja a lábát, de amúgy minden oké. Már próbáltam, hogy csak egy mellényt adok rá, aminek nincsen "nadrág" része, még ujja sincs, csak a hátát meg a hasát védi, de ugyan ez megy, 2 méterenként sántít és sokáig... pedig nem kicsi rá, meg semmi.


Ilyen helyzetben mit tehetnék? Most ez csak "hiszti" lenne vagy tényleg fáj a lába?


2017. jan. 3. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
van felénk egy pincser, annak is van kutyaruhája és séta közben elég viccesen kapkodja fel a hátsó lábait, mintha fájna neki pedig nem mert alapból ruha nélkül nem sántikál.
2017. jan. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
most miért lettem lepontozva? :D csak írtam egy tapasztalatot... az én kutyám is furcsán viselkedett mikor először volt rajta más típusú hám, (kutyaruhát nem igényel ezért azzal nem tudok tapasztalatot mondani) szerintem ez valami hiszti, legyen rajta sokat has szokja.
2017. jan. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
*had
2017. jan. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Meg fogja szokni.
2017. jan. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!