Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elsősorban kutyakozmetimusok...

Elsősorban kutyakozmetimusok tanácsát kérném. Segítenétek a szakmával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Érdemes kutyakozmetikusnak menni?

Saját uzletetek van vagy masnal dolgoztok?

Mennyit kerestek?

Hol tanultatok,hova érdemes menni tanulni középsuliba?


2017. jan. 3. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
tudtommal erre nincs középiskola csak tanfolyam.
2017. jan. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen :) elnezest rosszul fogalmaztam meg! :)

Szoval melyik kozep suliba mentetek es kozep suli utan OKJ vagy egyetem? Mit es hol vegeztetek?

2017. jan. 3. 22:10
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Gimi(sajnos csak 5 éves volt,nem 4) utána OKJ-n leraktam.


Ha jó vagy benne és idővel kiállítási kutyákat csinálsz,saját üzlettel úgy megéri, de ahhoz évek kellenek.


Én alkalmazott vagyok jelenleg, nem keresem magam halálra. Alkalmazottiba sajnos jó pénz nincsen.Rosszabb hónapban 90 körül kapok jobban 100 ezret,de mi még csak 8 hónapja vagyunk nyitva. Nyáron már 120-150 ezret is megkereshetem.

De sajnos ehet a tulaj bezáratja,mert neki nem jövedelmez még.

Mint minden vállalkozásnak idő kell 1-2-3 év ahhoz jó profitot hozzon.

Nos ehhez pénz,idő,türelem,sok reklám kell és jól kell,hogy dolgozz.


Én 2015 ben raktam le a szakmát, nagyon szeretnék sajátot,de sajnos ahhoz kéne 1,5 millió,hogy elindítsam meg ellegyek egy darabig,mivel ugye az elején veszteséges a dolog.


Kiállításra nem készítek fel kutyákat,nem startoltam rá egy fajtára sem, még gondolkozok melyiket kéne ki pécézni és külön szemináriumokra eljárni. Fejlesztened kell magad. Kiállítási ebekből törzsvendégek lesznek aztán egyre több olyan fajájú vendég,mert elterjed jó vagy benne és 100 km-et is utaznak,hogy a kiállításra te készítsd fel.


Szóval ja idő,tanulás,pénz.


Van kérdésed írj nyugodtan :)

2017. jan. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ! :))
2017. jan. 4. 14:13
 5/5 anonim ***** válasza:
En magam is tanultam, ès azt kell, hogy mondjam Pesten még talán, (és persze külföldön de az nyilván más tészta) de vidéki varosokban ez egy eléggé alulfizetett szakma, és nem hajlandóak az emberek 3-4 ezer Forintnal többet kifizetni erre, azt is csak mikor mar hónapok elteltevel a kutyajuk elvan hanyagolva (Nem inge ne vegye magara persze)
2017. jan. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!