Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Inkontinencia homeopátiás...

Inkontinencia homeopátiás kezelése lehetséges? Tapasztalat ez ügyben?

Figyelt kérdés

Nagyon nem szeretném hormonokkal tömni,sem én,sem pedig az orvosunk nincs oda az ötlettől. Ezért szeretném kipróbálni a homeopátiát vagy esetleg gyógynövényes kezelést.

Az érdekelne,hogy valakinek sikerült-e már kezelni ezt a problémát ilyen módon? És ha igen tudna-e tippeket adni merre is induljak el...


2010. máj. 4. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
kit-mit szeretnélkezelni? szerény véleményem szerint azonban a homoeós kezelés sz..t sem ér. Pontosítok én már több mindenre próbáltam magamon homeós bogyókat, nem vállt be. mondjuk baromi szkeptikus vagyok ezekkel a dolgokkal és úgy tudom, itt hinni is kell benne
2010. máj. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mivel a kutyás témakörben tettem fel a kérdést,valószínüleg a kutyámra gondoltam...:D

Egyébként a környezetemben több ismerősnek is segített a homeopátia,ezért gondoltam,hogy megérne egy póbát!

2010. máj. 4. 13:21
 3/5 Akiteki ***** válasza:
0%

Ezt hogyan képzeled? 0,1 %-os vizeletoldattal kenegeted a kutyádat? :))

Pont annyit ér, mint a ráolvasás.

2010. máj. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Akiteki ***** válasza:
0%
2010. máj. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak gondoltam szólok,hogy hatott a homeopátia! Sokkal jobb a helyzet,mint volt. Igaz hosszabb időbe telik,hogy elérjék a hatást a gyógyszerek,de legalább nem daganat keltő hormongyógyszerrel tömöm a kutyát! Én nagyon örülök,és azért írtam ezt le,hogy ha vki esetleg rákeres a kérdésre,tudja,hogy nem kell adni a pesszimista,hitetlen,tapasztalatlan emberek szavára...
2010. okt. 1. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!