Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek Hászor kell...

DaveKing111 kérdése:

Szerintetek Hászor kell levinni egy kutyát hogy jó legyen neki?

Figyelt kérdés
Én Szerintem 4-szer.

#Mi az a kulcsszó?
2017. jan. 4. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
3 a minimum, szóval a 4 még jobb. :)
2017. jan. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kölyökkorban 8-szor sem árt,aztán ezt le lehet csökkenteni.

Ha panelban laknék,négyszer-ötször vinném le a kutyám,de ebből nyilván nem mindegyik fél-egy órás.

Kertes házban lakunk,de a kutyám úgymond kerttiszta lenne,ha lenne időm reggel is sétáltatni,nyáron az volt,pedig csak kétszer sétáltattam.(Mindkettő fél-egy órás).

2017. jan. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekunk van kertunk es igy vannak kint:

Reggel 2x mikor hazaerunk rogton 1x aztan séta aztan még este 2x vagy 3x kikeredzkednek. Ez igy ha tombot nezzuk 5 pisi szunet es egy nagy seta. De a mieink meg nincsenek egy evesek. Lehet kesobb tovabb birjak majd.


Persze nyaron mikor a ferjem kint dolgozott a hazon egeasz nap kint voltak. Azt nagyon szerettek. Kovettek mindemhova ☺

2017. jan. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm A válaszokat mindenkinek
2017. jan. 5. 08:52
 5/6 vantel ***** válasza:
Minimum 3x azonos időpontokban. Min 20 perc , nagyrészt fegyelmezet séta, kis részt szabadon engedés játékkal.
2017. jan. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Panelban lakunk 4x van lent a kutyus. Amikor valami miatt csak 3x van lent én akkor már rosszul érzem magam.
2017. jan. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!