Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyafekhelybe szoktatás, hogyan?

Kutyafekhelybe szoktatás, hogyan?

Figyelt kérdés
Három éves kutyust hogyan lehet a saját fekhelyébe szoktatni? Van valakinek már tapasztalata? Eddig lábtörlőn vagy szőnyegen aludt és még rá sem akar nézni az új fekhelyére, sőt még ki is kerüli messziről. :D Próbálkoztam már néhány csellel, pl.én belefeküdtem vagy betettem a fekhely alá a játékait, de eddig nem változott semmi. Van valami ötletetek?

2017. jan. 4. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Parancsold oda, és ha rámegy, dicsérd, jutalmazd meg. Hátha rájön, hogy jó dolog.
2017. jan. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért kéne odaszoktatni? Ha egyszer nem kényelmes neki, akkor hagyd, végtére is a fekvő azért van, hogy a kutyának jó legyen. Ha nagyon akarod, tanítsd meg neki, hogy a "helyedre" vezényszóra odamenjen, hátha útközben megszereti, de ne erőszakoskodj.
2017. jan. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előzővel egyet értek.Ha akar belefekszik,ha nem nem.Neked miért nem mindegy?Ha fázik a kutyád,úgy is belefekszik.

Persze ha nagyon akarod pozitív megerősítéssel megtaníthatod neki,de semmi értelme

2017. jan. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Kérd szeretettel olyan cukika,hisznertik amit mondasz nekik
2017. jan. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En elvittem a kutyaimat fekhelyet venni. Letettuk az eladoval es amelyikbe rogton be akartak nyomulni azt hoztuk el.

Lehet amugy hogy csak idegen neki. Tegyel be jatekot, jutifalit es hagyd beken. Elobb utobb kivancsi lesz.

2017. jan. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!