Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol vehetek Csehszlovák...

Kökény Károly kérdése:

Hol vehetek Csehszlovák farkas kutyát?

Figyelt kérdés
Már nagyon Régóta keresem ezt a fajt mert venni akarok egy Csehszlovák farkas kan kölyköt csak idáig csak egy Kennelt találtam az pedig a CyrinWolf tudnátok valami más Kennelt vahy személyt aki árul Csehszlovák farkas kan kölyköt ???
2017. jan. 5. 11:03
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Miért nem jó az a kennel, amit találtál? (Én nem vagyok otthon benne, de hátha a többieknek segítség lesz, mert akkor nem ajánlanak olyat, amelyik szintén nem lesz jó.)
2017. jan. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig Magyarországon nem igen fogsz találni másik kennelt, külföldön meg sokkal drágább egy ilyen kutya + az utazási költség. És nem akárkinek adnak. Engem is érdekelne miért nem jó a Crying Wolf, hisz ott most vannak eladó kutyusok.
2017. jan. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Remélem, hogy tényleg jól megszűrik azokat a gazdijelölteket!!! Én találkoztam ilyen kan kölyökkel a futtatóban személyesen is. Pedig átmentek a vizsgán a nagyon karakán gazdik, mégis vért izzadnak vele... nem kicsit okozott a szemem láttára sérülést még emberen is... de hajrá! Szorítok!
2017. jan. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen tapasztalatod van kutya terén? mit tudsz neki nyújtani? Külsőre gyönyürű kutya, de a jellemével meg kell küzdeni. Nem való mindenkinek ilyen kutya gondold át, hogy a te személyiségedhez, életviteledhez passzolnae.:) Ha igen akkor sok boldogságot a kicsihez. Magyarországon elég ritka fajta, szerintem ösülj, hogy van 1 kennel, ahol most vannak kiskutyák.
2017. jan. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

Nem farkas kutya, hanem farkaskutya. Nem faj, hanem fajta. Méghozzá egy rendkívül nehezen kezelhető fajta, nem sokan tenyésztik és nem adják oda akárkinek.

Te a leírásod alapján hangyafingnyit sem értesz a kutyákhoz, és még buta is vagy, írni sem tudsz. Egy csivavát sem bíznék rád, nemhogy egy ilyen kutyát.

Tudom, sokan szeretnének menők lenni, hogy van egy "farkasuk", de nagyobbat égnél vele, mikor évek múltán sem tudnád kezelni.

Olyan, hogy "CyrinWolf", nem létezik, gondolom a Crying Wolf kennelre gondoltál, csak azt sem sikerült leírni. Mi a gond velük, talán már kerested őket, és válaszra sem méltattak? Nem csoda.

2017. jan. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Egy kenel van az országban, így máshol nem fogsz találni. Nekem is nagy vágyam egy ilyen kutyus, de ez még várat magára :)
2017. jan. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%
Gyonyoru kutya. En meg sosem lattam eloben. Ha a tenyeszetben vannak kicsik szerintetek azt megengednek hogy megnezzuk oket? Tudom, nem allatkert csak na ☺
2017. jan. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Privátban sem sikerült helyesen leírnod egy mondatot, de azért csak próbálkozz.
2017. jan. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!