Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki használt már ilyen...

Valaki használt már ilyen nyakörvet?

Figyelt kérdés

Mennyire strapabíró ez a nyakörv? Futás mellé használnám a késői órákban amikor már sötét van. A világításon kívül más szerepet nem töltene be, hámmal futunk.


[link]



2017. jan. 5. 20:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk van,de nem tudom meddig bírja. Max 2-5percret voltunk kint vele esze az udvaron :)
2017. jan. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

A saját világítást megoldottam, de a kutyára nagyon más ötletem nincs sajnos. A fényvisszaverősök pedig nem jók, így amég nincs más alternatíva marad ez.

Köszönöm a választ.


Még egy olyan kérdésem lenne, hogy mennyire erős a fénye? Illetve ha valaki tud más alternatívát, kérem segítsen.

2017. jan. 5. 20:50
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg 60-80 órát kéne bírnia. Az elem cserélhető benne.
2017. jan. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ha ebay-ről veszed ott sokkal olcsóbb.
2017. jan. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősömnek hamar tönkrement, 2-3 hónap után.


Én trixie világító karikát/nyakörvet használok, az nagyon masszív, 2 éve van meg és még nem döglött be, usb-ről tölthető. [link]


Egy töltéssel folyamatos világítással kb. 2 órát bír, villogóra állítva 5 órát biztosan.

2017. jan. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ezt nem ismerem, de a Fressnapf-ban vettem egy napsárga, majdnem citrom színű világító nyakörvet. Nagyon erős, nagyon jó a fénye. Fekete a kutyám és sötétben, csak ezzel viszem ki. Illetve az erdőben gyakran ránk sötétedik. Nagyon jól látom messziről is. A leírás szerint 500 méter a látótávolság. Három féle fokozat van. Két féle villogó és az állandó fény. Az állandó fénynél kb 2-2,5 órát bír. Villogásnál többet. A tapasztalatom az, hogy minden nap használat előtt fel kell tölteni, az a biztos. Egy kis USB csatlakozó van hozzá a számítógépről töltöm, kikapcsolt állapotban kell lennie a nyakörvnek, piros szín jelzi a töltést. Amikor már nem világít, akkor feltöltődött teljesen. Nagyon hamar feltöltődik.
2017. jan. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Na ugyan úgy néz ki, mint amit az előttem író belinkelt.
2017. jan. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

én vettem egy olcsóbb példányt. Na most pozitívumot nem tudok vele kapcsolatban mondani de lássuk:


-nagyszőrű kutyánál rohadtul nem látszik

-2 alkalom után nem nagyon működik, pislákol

-az elem tölthető de alig bír ki pár órát, állásában is lemerül (van a francnak kedve minden nap töltögetni)


szerintem annyira nem alkalmas állandó nyakörvnek én inkább ezt ajánlom: [link]

2017. jan. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Semmiképp nem állandó nyakörvnek terveztem, egyszerűen csak legyen valami ami világít a kutyán.


Köszönöm a válaszokat, holnap bemegyek egy fressnapfba és megnézzük milyen! :)

2017. jan. 5. 21:27
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia, mi sima bicikli lampat teszunk a kutyak nyakorvere vagy hamjara.


Hatsot, pirosat villogora allitva.


Dechatlonba kb 1000 ft/db.

2017. jan. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!