Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fajtamentőkhöz lehet leadni...

Fajtamentőkhöz lehet leadni kutyát?

Figyelt kérdés

2017. jan. 6. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen indokkal?
2017. jan. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A mudi keverék kölyök kutyusom megbetegedett, az itteni orvosok már szinte mindenre kezelték, nekünk meg minden pénzünket elszedték. Úgy érezzük nem tudunk már rajta mi segíteni. Légyszíves ne írjatok negatív kommenteket, nekünk sem egyszerű ez az egész, mert nem szeretnénk lemondani róla, csak jót akarunk neki
2017. jan. 6. 16:52
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
HA annyira számít nektek a kutya, keressetek meg állatmenhelyeket, hogy segítsenek,jó dokit, jó áron találni, ne rögtön a leadással kezdd.
2017. jan. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm. De azért a kérdésre még mindig érdekelne a válasz, hogy csak kóbor kutyákat vállalnak e el, vagy nekünk is segítenének?
2017. jan. 6. 17:08
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem van elég bajuk beteg kutyák nélkül is, nem biztos hogy átvennék.
2017. jan. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm :)
2017. jan. 6. 17:25
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ellátásban lehet hogy segítenek, ha fogadni nem is tudják. Legutóbb a németjuhész mentésnél láttam ilyet, egy bácsi daganatos juciját műttették meg. HAsonlóan lelkiismeretes, IGAZI állatvédőket keress, akár a fajtamentést.
2017. jan. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!